gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

Sitemiz Sadece Türklerinmi?

netfotograf bence artik uluslararasi düzeye gelmistir. sitemizin ingilizce bölümü olmali artik diye düsünüyorum. kendimden misal vermek gerekirse bulundugum yerde yüzlerce alman arkadas siteye giris yaptiklarini fakat hicbir sey anlamadiklarini söylüyorlar. bence en az ingilizce olmak kaydi ile baska milletten insanlarada acilma zamani geldi diye düsünüyorum. gelmedimi?

Tarih: 10 Nisan 2007, 21:37 - İp: 83.***.**2.108
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

ayrıca emin bey çok haklı.. övgünün yanısıra eleştiri olması gerekiyor.. öylesine bir HDR denemesine bile övgü veriliyorsa... emin bey haklıdır..

düzeltiyorum.. linkler karıştı.. bununla idare edin:.Tık..

#mete007' tarafından 10.10.2007 15:55:02 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Ekim 2007, 14:18 - İp: 85.***.**9.138
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Netfoto Türkler'indir. Yav sev ya terket.

Tarih: 10 Ekim 2007, 14:31 - İp: 88.***.**8.135
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

plan yapmayın plan

Tarih: 10 Ekim 2007, 17:44 - İp: 88.***.**9.116
erkutberk
erkutberk (üye)
İstanbul / Meraklı

Neden bu kadar hevesliyiz globalizm denen bu aptal rüzgara kapılmaya anlamıyorum. Bu site Türkiye'de kurulmuş ve Türkçe bilen bir topluluğun kullandığı bir site. Ama illa ki o Alman arkadaşlar bu siteye girmek istiyorlarsa onlara Türkçe öğretmeyi neden denemiyorsunuz? Malum artık Türkiye'de neredeyse İngilizce bilmeyenlerin çöpçü olarak bile işe giremeyecek noktaya gelinmesiyle, yeterince GLOBAL olduk. Biraz da onlar globalleşsin. Nasıl olur?

Tarih: 15 Ekim 2007, 14:36 - İp: 85.***.**2.188
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

bence site ikiye ayrılır ve yabancı birine yapacağımız yorumlar ikonlardan başka hiçbir şey ifade etmez ama düşünce güzel bende destek veriyorum

ama onlar bize gavurca yazdığında gaijine çevirttiririz hep beraber böylece sorun ortadan kalkar

ve biz onlara yazdığımızı yine gaijine yollarız o bize ingilizceye çevirir ve onu kopyala/yapıştır yazıp yollarız

gaijin gibi yabancı dili yüksek kişiler bir ara isimlerini verirler biri olmazsa diğeri bakar ve onlara maaş takviyesi yapılır

yaw yine boş konuştum ben neyse ben bişi yazmadım

Tarih: 15 Ekim 2007, 18:51 - İp: 88.***.**3.148
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

benim demek istedigimi bazi arkadaslar iyi anlayamamis sanirim, fotograf sevgisi olan bir almanin türkce ögrensin demek kadar sacma bir yaklasim olmaz.
www.fotocommunity.de burasi almanlarin giris yaptigi yer ayni sitenin tamami ingilizce italyanca ve ispanyolca olmak üzere bölümlere ayrilmis, herkez kendi dilinde istirak ediyor.
bilmem anlatabildimmi?

#gencmenn' tarafından 30.10.2007 00:33:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ekim 2007, 13:56 - İp: 83.***.**1.251
yetisbey
yetisbey (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

tamam şimdi anladım olayı jeton biraz köşeli benim daha yeni düştü evet bu konuda haklısın

Tarih: 18 Ekim 2007, 14:42 - İp: 88.***.**3.6
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

İng olsa bile iyi..

Tarih: 29 Ekim 2007, 18:55 - İp: 88.***.**9.27