omerbey
omerbey (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Site İçin Öneri

Merhaba.
Mesaj attığım, takip ettiğim, ve halihazırda aktif olan konuları görebileceğimiz bir link olsa bir yerlerde, sanırım kullanışlı olur.

Tarih: 13 Nisan 2006, 01:47 - İp: yok
myc
myc (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

Evet aslında hiç fena olmaz.Sayın fikret beye duyrulur.saygılarımla

Tarih: 13 Nisan 2006, 11:41 - İp: 85.***.**8.58
zyilmaz
zyilmaz (üye)
İstanbul / Amatör

evet arkadaşlar favorilerim veya takip ettiklerim adı altında bir link olsa, takip ettiğimiz konuları oraya eklesek daha iyi olur.

Tarih: 13 Nisan 2006, 12:06 - İp: 85.***.**7.244
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Ben de bi aralar bahsetmiştim aynı konudan. Çok haklısınız. Aslında kontrol panelinde "Forum" başlığı altında "açtığım konular" "takip ettiğim konular" gibi linkler var ama aktif değil nedense. Bence de bu konu çok önemli. Fotokritikte bu tür şeyler çok iyi düzenlenmiş. Bence burada da olmalı. Teşekkürler.

Tarih: 13 Nisan 2006, 12:24 - İp: 81.***.**0.51
fotoengin
fotoengin (üye)
Kars / Firma

Bencede iyi olur.arkadaşlarıma katılıyorum.

Tarih: 13 Nisan 2006, 17:20 - İp: 81.***.**1.165
cangoo
cangoo (üye)
İstanbul / Amatör

Haklısınız size katılmamak elde değil.

Daha onceleride buna benzer konular acıldı ama bir sonuc cıkmadı.
Bu forum sistemi gunumuz kosullarına gore cok yetersiz.Olası gerekn bir cok özellik malesef yok.

Tarih: 15 Nisan 2006, 23:23 - İp: 81.***.**9.151
dozy
dozy (üye)
İstanbul / Amatör

eet ii oluyorda nedense bu sitedeki fotolar bana pek ii gelmio sanki cok sahte hiç ii diiller

Tarih: 16 Nisan 2006, 15:57 - İp: 85.***.**0.91
ruhiodev
ruhiodev (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili dozy ,
Bu sitede çok değerli fotoğraf ustaları , çok değerli amatör üyeler vardır. Fotoğraf makinaları, çekim teknikleri hakkında engin bilgileri olan üyeler vardır. Bu üyeler gerek galeri bölümünde,gerek forum bölümünde birbirlerine yardımcı olurlar.Bilgilerini paylaşırlar............
Bu sitenin benim de beğenmediğim yanı, yazı yazmasını bilmeyen , fotoğraf kültüründen yoksun ,üstelik öğrenme isteği olmayan bazı kişileri üye olarak kabul etmesidir....

Tarih: 17 Nisan 2006, 13:21 - İp: 85.***.**1.153
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

eruhi,

Tarih: 17 Nisan 2006, 17:36 - İp: 85.***.**6.135
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Cokie desteğiniz açıksa katgorilere girdiğinizde konuların başındaki

şeklindeki icon duruma göre farklı renklerde (okunmamış mesajda gri, okunmuş mesaj turuncu, okunmuş ve yeni cevap yazılmışsa yeşil) görütüleniyor. Bu yeterli değil mi?

Ruhi abi ellerinden öperim.

Tarih: 19 Nisan 2006, 22:19 - İp: 81.***.**8.46
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

aaa hiç farketmemiştim,sağolun sayın f.diker,siz yazınca baktım ve farkına vardım...görüşmek üzere...

Tarih: 20 Nisan 2006, 01:00 - İp: 85.***.**3.125