coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Sergi Gelirini Tema'ya Bağışlama

Arkadaşlar TEMA gibi vakıflar sürekli destek olunması gereken kuruluşlar.Sitenin patronu Fikret Bey Tema ile irtibata geçip resmi bir anlaşma sağlasa ve bu anlaşma uyarınca yapacak olduğumuz sergilere TEMA vakfı birer görevli gönderse,
sergi boyunca satılan fotoğrafların bedeli karşılığı hem sitenin patronu olarak Fikret Bey'e hem de fotoğrafları satılan arkadaşlara birer teşekkür belgesi onaylayıp verse ve TEMA'nın internet sitesinde bir köşede Netfotograf.com'un TEMA vakfına yaptığı destekler diye bir köşe açsa çok daha iyi olmaz mı?
Üstelik böyle resmi bir anlaşma kafalardaki bütün soru işaretlerini ortadan kaldırır bana göre.

Düşüncelerinizi bekliyorum.

Tarih: 22 Eylül 2007, 17:22 - İp: 85.***.**1.41
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Fikri gercekten cok guzel bende destekliyorum.
arinna67 nin soyeldiklerine aynen altina imzami atiyorum. Oyle yapilmasi cok guzel olur diye dusunuyorum.

Tarih: 22 Eylül 2007, 21:29 - İp: 192.***.**9.70
ocant35
ocant35 (üye)
İzmir / Amatör

"TEMA olmasın da kim olursa olsun...."
Kesinlikle bu fikre katılıyorum.
Tema nın içi boş bir balon olduğu ve boyuna şişirildiğini görüyorum.
Ben Orman mühendisi,olarak kamuda Ağaçlandırma ve Erozyon kontrolü işlerinde çalıştım.
Aktif 12 yıllık branş çalışmam sırasında gördüğüm, Temanın sadece benim yaptığım alan çalışması kadar bile bir başarılı alanının ortada olmadığı. 20 lira harcanırsa 10 lirası tabelaya gider.
Ülkemizde 250 civarında mühendislikle Orman Bakanlığının dev faaliyetleri, tema tarafından hep yok sayılmıştır.
Okuldan yeni mevzun olmuş hiç bir tecrübesi olmayan hatırlı elemanlarına devletin 3 katı maaş ödenir (Bağışlarınızdan)
Bilmemkaç meşe palamudu gibi hayali projelerle Milletimizin en içten duyguları sömürülür.
Taahhüdünü gerçekleştirmemesinin yaptırımı yoktur.
Yüksek enflasyon zamanında bir müessesenin faizziz kredi kaynağı olarak kullanıldığı şüpheleri halen açıklığa kavuşmamıştır.
Kağıtlarda temiz olsada hiç bir zaman hiç bir söylemleri bana inandırıcı gelmedi.
Keşke bir yıllık bütçelerinin gelir ve harcama dökümlerini görebilseydiniz. İşletme ve personel gideri ile aktiviteye harcanan oran....

Saygılarımla.

Tarih: 22 Eylül 2007, 22:14 - İp: 81.***.**1.200
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Özcan Abi, sizin eski bir orman mühendisi olduğunuzu biliyorum. Söylediklerinizi okuyunca TEMA konusundaki fikirlerimin önyargı olmadığını anladım.
http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=25794
adresinde TEMA ile ilgili bir konu açmıştım. Orada değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Zira bu b vakfın maskesinin düşmesi gerek.

Tarih: 22 Eylül 2007, 22:26 - İp: 88.***.**0.211
ozzy baba
ozzy baba (üye)
Ankara / Meraklı

Daha konuyu açmadan başlığı okuyunca kim yazdıysa ellerinden öpeceğim demiştim...Ne kadar şanslıyım ki; zarif bir hanımefendi çıktı... Ellerinizden hürmetle öperim... Benden ne istiyorsanız bir mesajınız yeterlidir... Emirlerinizi bekliyorum....

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:36 - İp: 88.***.**4.52
meho
meho (üye)
Şanlıurfa / Amatör

Kesinlikle destekliyorum..

Sayğılarımı sunarım..

Tarih: 23 Eylül 2007, 01:55 - İp: 213.***.**8.57