buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Politik Konu Açanlar

siteden ihraç edilsin.ciddiyim.

Tarih: 2 Şubat 2008, 21:40 - İp: 85.***.**9.78
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

buffalo'ya katılıyorum.Hayatın gerçeği zaten yeterince gerilimli, bir de burada gerilmenin anlamı yok.Bu tip hobi forumlarında birşeyler öğrenip deşarj olacağız ki gerçek hayatın sorunlarına daha aklı selim çözümler üretebilelim.

Politik konular lütfen açılmasın.

Tarih: 3 Şubat 2008, 00:22 - İp: 85.***.**6.37
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

politik görüşümü, fotoğraf sanatıyla ifade ettim... kendimi sanatla ifade etmeye çalıştım, altına da lütfen siyasi görüşlerinizi değil, fotoğrafın teknik unsurları ile ilgili eleştirilerinizi getirin dedim. ya da hiçbir şey yazmayın...

ama yine eleştirildim , nasıl olurmuş da yazamazlarmış birşeyler altına , falan filan...

acaba benim de ihraç edilmem gerekiyor mu, politik bir foto yükledim... mümkünse ilk beni edin, sıkıldım ...

Tarih: 3 Şubat 2008, 00:23 - İp: 88.***.**8.84
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

fotoğraf politik olabilir. o senin ifade tarzındır ve burası fotoğraf sitesidir kimse karışamaz buna

Tarih: 3 Şubat 2008, 00:36 - İp: 85.***.**9.78
tali
tali (üye)
İstanbul / Amatör

sanatçı topluma hayata karşı duyarlı olmak durumundadır.en abuk sabuk geyikler yapılabiliyor serbest serbest..siyasasi meselelere bu tepkiyi anlamıyorum.tartışmcaz diye duyarsızmı kalalım.rahatsız olanlar açıp okumasın tartışmaya girmesn.seviyeli tartışmalar yapmayı toplumca öğrenmemiz lazım öyle değilmi?

Tarih: 3 Şubat 2008, 00:53 - İp: 85.***.**2.87
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

tali hanım bi seviyesiz dengesiz çıkıyor tartşmayı da bozuyor huzuru da

Tarih: 3 Şubat 2008, 01:06 - İp: 78.***.**3.1
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 3 Şubat 2008, 01:27 - İp: 88.***.**0.173
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

'politik yazan ihraç edilsin' de bir politikadır

Tarih: 3 Şubat 2008, 21:29 - İp: 78.***.**0.232
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

hayır bir oneridir.
site kuralları arasına politik konu acmak yasaktır dıye bır sık eklersen bu site politikasıdır.

Tarih: 3 Şubat 2008, 21:51 - İp: 88.***.**9.6
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Şu screenshot'u değişik bölümlerde başlıklar altına eklemek durumunda kaldım..

5. madde ve 10. maddeye istinaden; bu konu bir öneriden öteye, net bir talep olmalı..

O gibi konulardan birisi, photoshop bölümünde açılmıştı.. "Yeri burası değil" sözü, bir çok arkadaş tarafından yazıldı..

Bu fotoğraf sitesinde, her görüşten, değişik kültürlerden insanlar bir aradadır.. Ortak paydamız fotoğraf dır.. Bir arkadaşım elma derken, ben armut derim.. bundan daha doğal birşey olamaz.. Ancak politik konular, sanki bir dinamit gibi iyi geçinen arkadaşlarımın arasına yerleştiriliyor..

10. maddenin, gerekirse bana karşı uygulanmasını istiyorum.. Saygılar..

Tarih: 4 Şubat 2008, 12:02 - İp: 88.***.**0.84
kara murat
kara murat (üye)
Malatya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Tarih: 4 Şubat 2008, 17:58 - İp: 88.***.**7.157