caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Özellikle Fdiker’e

Sevgili Fikret Diker beye ve diğer fotoğraf sever arkadaşlara bir önerim olacak.. kimi zamanlar İzmirli arkadaşlarla diyaloğa geçmek istiyorum fakat bunun için tek tek İzmirli üyeleri bulmam lazım.. yani üyeleri yaşadıkları şehre göre listeliycek bir link olsaydı çok iyi olmazmıydı sizce de..? acaba böyle bir link var da ben bi dikkat etmedim bilemiyorum. çünkü bana olmazsa olmaz gibi geliyor..eğer mevcutsa ve ben atladıysam özür..

Tarih: 7 Mart 2006, 14:36 - İp: yok
emrahçınar
emrahçınar (üye)
Denizli / Amatör

selam,yok öyle bişey bildiğim kadarıyla,olsa güzel olur,birçoğumuz senin gibi düşünmüşüzdür,kendine iyi bak

Tarih: 7 Mart 2006, 16:47 - İp: 85.***.**0.181
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

bence hiç gerek yok.

Tarih: 8 Mart 2006, 02:40 - İp: 85.***.**1.247
applemac
applemac (üye)
Konya / Amatör

kesinlikle katılıyorum.. bunu daha öncede dile getirmiştik.. fdiker'in ya gözünden kaçtı, ya da yapmak için vakti yok sanırım..

ama şart.. yaşadığım şehirden kaç kişinin olduğunu bilmek paylaşmak adına çok yararlı oluyor.. biz burada birçok arkadaşımız ile buluşma yapmaya çalıştık.. en çok zorlandığımız kimin konyada olduğunu bulmak oldu.. ama bulduktan sonra bu buluşmalar gerçekleşti.. bu şekilde olursa diğerlerine de ulaşırız mutlaka..

birde sevgili orhanyum arkadaşımızın niçin hiç gerek yok dediğini anlamaya çalışıyorum ama bulamadım.. niye gerek yok orhan?

sağlıcakla..

Tarih: 8 Mart 2006, 09:17 - İp: 85.***.**8.62
caglareral
caglareral (üye)
İzmir / Amatör

Biz ihtiyacını duyuyoruz diyorken sizin gerek olmadığını söylemeniz gerçekten gereksiz bir yorum olmuş orhan bey..

Tarih: 8 Mart 2006, 11:23 - İp: 88.***.**5.235
ozzyalp
ozzyalp (üye)
İzmir / Amatör

caglareral +1

Tarih: 8 Mart 2006, 18:07 - İp: 88.***.**9.186
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Konuyu okudum ancak şöyle bir sorun var o kadar çok isme döngü yapmak problem yaratabilir. Zaten veri tabanı limitte çalışıyor.

Tarih: 9 Mart 2006, 12:23 - İp: 81.***.**8.46
  • 1