gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Online Listesi Vaziyeti...

Merhaba arkadaşlar.Yapılan değişikliklerden sonra sitede bir çok fotoya bakılmıyor.Zaten eski sistemdede bu sıkıntı vardı,şimdi'de iyice kronik hale geldi.
Çünkü belli kişiler yine belli kişilerin fotolarına bakıp kendi aralarında olayı bitiriyorlar.
Online listesinden bunun takibini yaparak sağlandığını düşünüyorum.Belki o zaman 20 yorum sınırlamasınada gerek kalmıyacak.Tabi bu benim düşüncem.Saygılarımla...

Tarih: 1 Aralık 2007, 16:57 - İp: 88.***.**2.76
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Yaklaşık bir yıllık üyeyim ve istisnasız yorumlarımı galerideki fotoğraflara bakarak yazıyorum. Ayrıca online listesinin kalmasından yanayım çünkü hangi üyenin siteye sadece fotoğraf ekleyeceği an girip çıktığını görebiliyorum. İsmi bende saklı olan bir kaç üyenin sadece fotoğraf ekliyeceği vakit sitede online olup işi bittikten sonra sırra kadem basmalarını anlamış değil. Ayrıca bundan sonra fotoğrafına yorum yazacağım üyenin önce portfoyuna bakacağım ondan sonra yorum yazıp yazmıycağıma karar vereceğim bunun nedenide üye arkadaşımızın fortfoyunda yüzün üzerinde fotoğraf var yaptığı yorum ise bir elin on parmağını geçmiycek kadar yok arkadaş hep bana rab bana yok!!!

#mechul75' tarafından 12.12.2007 21:41:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 12 Aralık 2007, 21:39 - İp: 88.***.**0.237