ysfxx
ysfxx (üye)
İstanbul / Amatör

Onay Alan Fotoğraf Neden Silinir?

Dün veya önceki gündü. Bir fotoğraf ekledim ve 3 saat içinde onay aldı fakat sonra baktım ki silinmiş.. sebebini anlayamadım, eğer kural ihlali yaparak yükledimse (ki yapmadım öyle birşey) neden onay veriliyor? onay verildiyse ne diye siliniyor?

Site Yönetimine

Tarih: 4 Temmuz 2008, 20:36 - İp: 78.***.**3.4
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 4 Temmuz 2008, 22:17 - İp: 85.***.**1.171
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

fotograf ekleme sayfasından alıntı

NetFotograf eklenen ve onay almış tüm fotoğrafları sürekli yayınlamayı garanti etmez.

Onaylanmış da olsa yukarda istenen bilgilerin eksik-yetersiz-yanıltıcı olduğu tesbit edilen fotoğraflar haber vermeksizin silinecektir.

Lütfen galeriye eklemeyi düşündüğünüz fotoğrafınızı diğer üyelere/ziyaretçilere bir şeyler verebileceğini düşündüğünüz fotoğraflarınız arasından seçiniz, görsellikten uzak ve daha çok hatıra amaçlı fotoğraflar onaylanmıyacaktır.

Tarih: 5 Temmuz 2008, 00:13 - İp: 88.***.**7.164
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

hafızam biraz kuvvetli sanırım

ben silinmeden önce görmüştüm o fotoğrafı..

nerden hatırladım?
ysfxx isminden hatırladım.

nerden hatırladım?
çünkü gerçekten çok yetersiz bir fotoğraftı.

Hatta düşündüm; altına eleştiri yazayım dedim. Ama o kadar çok eksiği ve hatası vardı ki.. Vazgeçtm yazmadım.

Bir martı fotoğrafıydı değil mi?
Martı dahil, herşey çok bulanıktı.
Net olan hiçbirşey yoktu fotoğrafta..

Bu durumda silinmesi çok doğal kardeşim..
Lütfen alınma, bir abin olarak yazıyorum.
Daha iyilerini yapmaya çalışmalısın.

başarılar..

Tarih: 5 Temmuz 2008, 01:57 - İp: 88.***.**9.229
ysfxx
ysfxx (üye)
İstanbul / Amatör

panctom; sağol abicim haklısın o fotoğraf.. açıklamaya netlikte sorun var diye belirtmiştim zaten.. ama demekki sorun biraz büyükmüş.. eleştirinede teşekkür ederim..

Tarih: 5 Temmuz 2008, 10:00 - İp: 78.***.**3.4
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Neden siliniyorki???
Madem fotoğrafta eksikler var tam aksine kalmalıydı fotoğraf ve eksikler konusunda eleştiriler yapılıp bilgiler verilmeliydi ve fotoğrafı çeken ve yükleyen arkadaş eksiklerini öğrenip daha tecrübeli kişilerin eleştiri ve önerilerinden birşeyler öğrenmeliydi öyle değil mi?
Eksiği ve hatası olmayan bir fotoğrafı yükleyip sadece tebrik mesajları yazmak kişinin egosunu yükseltmekten başka kime ne katıyor.
Bence tam aksine hatalı ve eksikleri olan fotoğraflar yüklenmeliki bu işi yeni öğrenmeye çalışan arkadaşlar fotoğraflarındaki eksikleri görüp öğrensinler.

Tarih: 10 Temmuz 2008, 15:12 - İp: 85.***.**5.145
ysfxx
ysfxx (üye)
İstanbul / Amatör

hata

sizde haklısınız. aslında konuyu açarken sizin anlattıklarınızı kastettim birazda.. yani ben kuralların içinde teknik bakımdan yetersiz fotoğraf onay almaz diye birşey göremedim.. (göremedim diyorum olabilir)

Ayrıca fotoğraf eklemedeki amacımızında eksikleri anlamak olmalı dediğin gibi diğer türlü bi anlamı kalmıyor.. tabi paylaşmada sınır yok..

Tarih: 10 Temmuz 2008, 18:56 - İp: 78.***.**7.30
  • 1