fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Netfotograf. Com 4. Fotoğraf Fuarında...

14-17 Nisan 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo Yeşilköy adresinde düzenlenecek olan 4. Dijital Görüntüleme, Albüm, Baskı ve Teknolojileri Fuarına sitemiz de katılacaktır. Tüm fotoğraf severleri standımıza bekliyoruz.

Fuar alanına ücretsiz giriş için davetiyeye buradan ulaşabilirsiniz.
PDF dosya için tıklayın
JPG dosya için tıklayın
Yazıcıdan çıktı aldıktan sonra ilgili alanları doldurarak fuar alanına giriş yapabilirsiniz.

Tarih: 11 Nisan 2011, 16:41 - İp: 88.***.**0.35
hayalsultan
hayalsultan (üye)
İstanbul / Meraklı

Ben de tüm dostlara görüşmek üzere diyorum..

Tarih: 12 Nisan 2011, 17:32 - İp: 88.***.**9.243
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

KONAKLAMA HK BİLGİ:Arkadaşlar cuma cumartesi ve pazar istanbulda olacağım. malum fuar için. konaklama sorunum var. bilgisi olan varmı

Tarih: 12 Nisan 2011, 17:39 - İp: 94.***.**7.235
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

makara kaçtane basarsan okadar davetiyen olur ister 1 tane ister 100 tane

Tarih: 12 Nisan 2011, 18:35 - İp: 78.***.**6.244
sekoya
sekoya (üye)
İstanbul / Amatör

Davetiyemi aldım mutlaka katılacam..

Tarih: 12 Nisan 2011, 19:08 - İp: 78.***.**5.147
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Son 2 fuarda da olduğu gibi bu seferde biraz ani oldu, işin açıkçası bu sene beklemiyordum. Fuji firmasından Cihan bey'in katkısı ile tekrar yer bulmak ve siteden arkadaşlar ile bir araya gelmek kesinlikle çok keyifli olacak...

Yukarda da bahsettiğim gibi çok ani gelişti... "Buluşma Nokta"mızda sergilenmek üzere çok kısıtlı sayıda hızla ulaşabildiğim arkadaşlardan fotoğraflar rica ettim, sağolsun hiç kimse beni kırmadı. Fotoğrafları ile katkıda bulunan arkadaşlarada sonsuz teşekkür ederim.

Fuar davetiyesini ne kadar çıktı alırsanız o kadar kullanabilirsiniz. Bir kaç gün üst üste katılmayı düşünen arkadaşlar girişte kart çıkartırlarsa sonraki girişlerinde sorun yaşamazlar.

Sevgili @kurumali43, konaklama konusu her fuar döneminde çok sıkıntılı oluyor. Düzenli çalıştığınız bir firma varsa onlardan yardım isteyin. Zira firmaların otellerle özel anlaşmaları olabiliyor.

Son olarak; Netfotograf sitesi olarak bu 3.ncü fuarımız olacak. "Çok amatör" olarak adlandırılsak da doğru yolda olduğumuzun tescili sanırım bu tip ciddi organizasyonlarda bir şekilde yer bulmamız... Bu vesile ile desteğini esirgemeyen Fujifilm-Filmat firmasından Mustafa bey, Cihan bey ve Cem bey'e sonsuz teşekkürlerimi iletirim...

Tarih: 12 Nisan 2011, 19:16 - İp: 78.***.**7.195
mr.mehmet
mr.mehmet (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba Arkadaşlar, uzun zamandır siteye girmemiştim, bu gün girdiğim iyi oldu. Benim işyerim zaten Yeşilköy'de ben de geçerken bir uğrayım bari..
Görüşmek üreze Selamlar...

Tarih: 12 Nisan 2011, 23:10 - İp: 94.***.**2.139
bahattinakkaya
bahattinakkaya (üye)
Ankara / Meraklı

akşam akşam masrafa soktunuz beni be ya uçak bileti alayımda bende geleyim bari

Tarih: 12 Nisan 2011, 23:44 - İp: 213.***.**1.110
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bende acemkızını ve eşini bide emineyi görmek için gelcem. emine evlendimi acaba.

Tarih: 13 Nisan 2011, 00:05 - İp: 78.***.**3.7
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

fujifilm'e bir teşekkür de benden

eskiden beri burada gerek müşteri memnuniyeti, gerekse katkılarıyla yarattıkları iyi intibaya bir yenisini daha eklediler gönlümde

reklam ücretimi de hesabıma havale ederler umarım

Tarih: 13 Nisan 2011, 00:10 - İp: 94.***.**8.10
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmiler ortak bir tarih olsun ki gelindiğinde sohbet ortamı olsun...

Tarih: 13 Nisan 2011, 11:01 - İp: 78.***.**4.165