leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Lütfen Eşit Dağılımlı Yorum !

Merhaba arkadaşlar, netfotograf.com'un beğendiğim yönlerinden biri, puanlama olmaması ve yorum özgürlüğü... Birine yorum yazdığınızda, dönüp onun da size yorum yazması ya da mesaj atması da çok güzel... Şu ana kadar da, puanlama sistemi gibi şeyler olmadığı için, çok puan alanların öne çıkması da olmadığı için tüm fotoğraflar eşit ve gruplaşma, hak yenmesi gibi şeylere de rastlamadım...

Bu çok güzel, çünkü başka bir sitede, bu gruplaşma, hep aynı kişilere aynı kişilerin puan vermesi, yorum yazması gibi diğer kullanıcıları iten, kendilerine güvenlerini kaybettiren bir gidişat yok çok şükür...Umarım böyle de gider...

Bir üye olarak beklentim ise ; sitede yorum yapılma adedinin artması, beğenmediğimiz fotoğraflara da yorum-eleştiri yazalım ki, paylaşımlar artsın...Sıfır yorumlu fotoğraflar kalmasın...Site yönetiminden de beklentim, yorum olayını teşvik edici uygulamalar yapması, yapılmıyorsa bile biz sitemize ve her yüklenen fotoğrafa sahip çıkalım...Sevgilerimle...

Tarih: 24 Mayıs 2006, 16:32 - İp: 193.***.**8.2
kemal37
kemal37 (üye)
Kastamonu / Amatör

söylediklerine katılıyorum. şu son kısım daha çok dikkatimi çekti. bencede yorumlar biraz daha artsın. siteye eklediğim resimlere yorum yapılmayınca moralim çok bozuluyor.

Tarih: 24 Mayıs 2006, 16:59 - İp: 195.***.**7.71
h.a.k.a.n
h.a.k.a.n (üye)
İstanbul / Amatör

Yazınıza genel itibariyle katılıyorum. Yorumlar kesinlikle teşvik edici ve ben de artmasını dilerim.
Ancak bu yorumlar, ''çok güzel bir resim'' veya '' '' gibi ifadelerin yanında, çekim tekniklerini olumlu veya olumsuz şekilde eleştiren ve eksiklerimizi belirtecek şekildeki yorumlara daha ağırlık verecek biçimde olursa, herkes için daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Tarih: 24 Mayıs 2006, 17:50 - İp: 195.***.**7.7
metalik
metalik (üye)
Ankara / Amatör

ortalama gunde 13 sayfadan sayfa başına 12 kare fotograf yayınlanıyor.ortalama 150 fotograf.bence her fotograf yayınlayan yayınladığı foto başına en az 1 yorum yapsa yada 2...gunde 300 yorum eder. benim politikam bu..yorum beklerken yorum yapmak

Tarih: 26 Mayıs 2006, 22:04 - İp: 85.***.**8.242
  • 1