n1ghtmare6
n1ghtmare6 (üye)
Aydın / Amatör

Konular Çok Karıştı Mod. Arkadaşlar

mod ve admin arkadaşlarım bri çok fotograf sever ılgılı ılgısız bır cok bolumde konular acmıs. mesela satın alma formu oldugu halde teknık bolumlerıne gelen yazılar ve benzerı bır cok sey yasanıyor forum da bu problemın onune gecılemezmı?
forum cok cok karısık hangı konunun nerde oldugu bırbırıne gırmeye basladı...

Tarih: 30 Ocak 2006, 13:17 - İp: yok
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

benim sorunumda. cevap yazdıgım konuları takip edemiyorum. Dun cevap yazdıgım bir baslığı bulmak icin illa o forum bolumen gidip aramam mı gerekiyor. Bileniniz varsa yardımcı olursa sevinirim.

Tarih: 30 Ocak 2006, 14:17 - İp: 85.***.**0.106
guronline
guronline (üye)
Yurtdışı / Amatör

evet..kontrast'a katiliyorum..kime ne yazdigimi aramaktan perisan oluyorum..gecenlerde birine cevap yazmisim,sans eseri 2 gun once farkettim..bana soru sorulmus benden ses seda yok

Tarih: 30 Ocak 2006, 14:29 - İp: 88.***.**1.204
tatto
tatto (üye)
Eskişehir / Amatör

evet arkadaşlar sizlere katılıyorum yazdığım bir şeyi bir daha bulamıyorum. Buna bir çözüm bulunursa çok güzel olur...

Tarih: 30 Ocak 2006, 17:52 - İp: 85.***.**4.51
mizakaa
mizakaa (üye)
Bingöl / Amatör

Evet arkadaşlar,aynen yazdıklarınıza katılıyorum.Yazdığım iki üç yazıyı kaybettim ve bulamıyorum.Buna bir çare...

Tarih: 30 Ocak 2006, 18:36 - İp: 85.***.**4.245
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

fdikere seslenelim o halde..
mesela, girdigimiz son on konu belirse sayfanin altinda ne de guzel olurdu.. ayni galerideki, cevapladigimiz konular gibi..
......
nightmare, haklisin.. cok ilgisiz konular aciliyor olmayacak yerlerde.. bunun onune gecilmesi gerekir.. ki sitenin sahibi fdiker de uzerinde duruyordu bu konunun en son..

Tarih: 30 Ocak 2006, 21:43 - İp: 62.***.**2.10
n1ghtmare6
n1ghtmare6 (üye)
Aydın / Amatör

bu konuyu umarım okumustur admin arkadaslar ve cozum yollarını bulmaya calısıyolardır...
alakasız topıklerde acılan konular alakalı oldugu bolum tasınabılır ve bu konuda konuyu acan kısıye ozel mesaj la bır ıletı gonderılebılır mesela benım aklıma gelen bu olabılır...

Tarih: 30 Ocak 2006, 23:33 - İp: 85.***.**3.193
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

dogru dusunuyorsun..

Tarih: 1 Şubat 2006, 21:55 - İp: 62.***.**2.10
tatto
tatto (üye)
Eskişehir / Amatör

arkadşlar daha yeni farkettim eğer bir konu açtıysanız veya galeride ki resimlerinize yorum yapıldıysa mail adresinize bir mail geliyor şu kişi yorum yaptı diye... bu olay belki her kullanıcının kişisel ayarlarıyla ilgilidir... bunu biraz daha geliştirip yorum yaptığımız yerlerde de kullanılabilir...

Tarih: 2 Şubat 2006, 19:39 - İp: 85.***.**1.104
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

yani artık mailmi olur yoksa baska bir bildirim mi olu rbilemem. ama su gercek. forum takibi gercekten zor. bu yuzden froumda açılan konular cogunlukla neticeye ulaşmadan yarım kalıyor. Mesela bu forum taa ne zaman acılmıstı ama değişen bisey olmamaış. bu yuzden pasif kullanıcı sayısı artmaktadır. herkes okur gecer. herkes bakar gecer. sonucta gunumuzun hepsini internette gecrmiyoruz.

Tarih: 15 Şubat 2006, 13:57 - İp: 85.***.**7.114
  • 1