gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kategorizasyon...

edit
oncelikle tebrikler

kategorileri yenı farkettim. bu hali guzel olmus gercekten.
manzara gibi dallı budaklı gorunum yerıne ana kategori ustune gelince acılan alt kategoriler daha hos gorunuyor.
dikkatmi ceken ve gecen gunde soyledigim bir hdr kategorisi acılırsa heder edilmiş bol bol fotograf goruruz demiştim. ongorum dogru cıktı ve uc sayfa hdr fotograf içinde 3-4 u dısında heder olmus fotograflar izliyoruz.
aslında hdrnın dıjıtal mudahale içinde ele alınmasının daha iyi olacagını dusunuyordum.
varmı bakmadım ama, o sure zarfında moda olan dallara gore kategori acılacaksa birde yansıma kategorisi acılmalı.
hatta oda bolunup orjinal yansıma, cakma yansıma diye ikiye bolunmeli.
cok fazla dallanmaya gerek yok derken bunu kastetmiştim

#gaijin' tarafından 09.01.2008 01:26:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Ocak 2008, 23:22 - İp: 88.***.**6.237
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili kadir burada güzel güzel sohbet ediyoruz..Bu sitem nerden çıktı..

Bu sitede yeni eski ayrımı yoktur..Güzel fikirlr her zaman üztte tutulur..

Ama sizin az önce yaptığınız gibi iğneleyici ifadelerle birilerine dokundurarak bir yerlere varılmaz..

Artı burada sen yenisin sen sus gibi bir tablo ile hiç karşılaşmadım.Zamanında biz de yeni olduk bu sitede.

Ama şunu unutmadık insanları iyice tanımadan hakkında bir ileri geri konuşmadık.Espirilerimizi bile kişiye göre seçtik..

#lazut' tarafından 08.01.2008 21:40:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2008, 12:33 - İp: 88.***.**7.187
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

#kad-ir' tarafından 08.01.2008 13:15:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Ocak 2008, 13:12 - İp: 85.***.**9.67
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kategorileri yenı farkettim. bu hali guzel olmus gercekten.
manzara gibi dallı budaklı gorunum yerıne ana kategori ustune gelince acılan alt kategoriler daha hos gorunuyor.
dikkatmi ceken ve gecen gunde soyledigim bir hdr kategorisi acılırsa heder edilmiş bol bol fotograf goruruz demiştim. ongorum dogru cıktı ve uc sayfa hdr fotograf içinde 3-4 u dısında heder olmus fotograflar izliyoruz.
aslında hdrnın dıjıtal mudahale içinde ele alınmasının daha iyi olacagını dusunuyordum.
varmı bakmadım ama, o sure zarfında moda olan dallara gore kategori acılacaksa birde yansıma kategorisi acılmalı.
hatta oda bolunup orjinal yansıma, cakma yansıma diye ikiye bolunmeli.
cok fazla dallanmaya gerek yok derken bunu kastetmiştim

Tarih: 9 Ocak 2008, 01:25 - İp: 88.***.**7.179
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu arada nü kategorisine girme yetkiniz yok diyor. kime soruyoruz nüye girebilmek için,kapı bekcisi kim????

Tarih: 9 Ocak 2008, 02:57 - İp: 88.***.**7.179
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

kazar amcadan izin almanız gerekiyor

Tarih: 9 Ocak 2008, 09:05 - İp: 81.***.**7.150
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

kategoriler çok iyi olmuşda alt kategoriler açılınca yandaki kutucuk yüzünden(bugün eklenen fotoğraflar dün eklenen vs.)hepsi görünmüyooo sadece bendemi var bu sorun yoksa genel mi böle??

Tarih: 9 Ocak 2008, 12:22 - İp: 88.***.**9.14
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

mesela hdr gibi kategoriler açılırsa benim isteğimde matte painting gibi dijital çalışmların içerisinde bir ksıım açılması..

aslında sitede bu işi yapan arkadaşlar var ama daha ne yaptıklarının farkında değiller..dijital çalışma değip geçiyorlar.
böyle bir kategori açılsa ve ardından forumlarda bu konuyla ilgili eminimki konular açılacak tartışılacak...güzel şeyler ortaya çıkacaktır..

sadece benim düşüncem tabi..

Tarih: 9 Ocak 2008, 12:33 - İp: 85.***.**6.189