tekin01
tekin01 (üye)
Niğde / Amatör

Hangi Makine Soruları İçin Bir Fikir

Daha önce önerildiyse özür dilerim.Hem hangi makine sorularından kurtulmak, hemde makine seçiminde arkadaşları hedefledikleri makine hakkındaki görüşlere daha kolay ulaştırabilmek için. Makine Görüşleri diye bir bölüm açılsa ve herkes kullandığı makinenin özelliklerini, artı eksi yönlerini ifade etse böylece kim hangi makineyi istiyorsa o görüşleri okur.Çünkü FZ7 mi CanonS3 mü Kodak, Sony bilmemne mi diye aynı soru en az 10-15 defa sorulmuş hem millet cevaplamaktan bıkmış hemde yeni girenler cevap yok diye tekrar sormuş v.s
Benimki bir fikir.Selamlar...

#tekin01' tarafından 10.11.2006 21:28:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 10 Kasım 2006, 21:28 - İp: 81.***.**1.137
cemone
cemone (üye)
İçel / Amatör

Agzina saglik.. bazen yasundadir yabunda sorulari sukadar param var ne alayim sorulari gercekten cok fazla tabiki bilmemek degil ogrenmemek ayiptir bununda tek yolu sormaktir ama arastiracagina bazi arkadaslarimiz sIkca foruma konu aciyorlar cevap alamayinca yine aciyorlar.. Ben kamerami almada once 3 ay forum okudum arastirdim sonucta karara vardim makineler hakkinda bir bilgimde yoktu alacagim kameranin kullanim klavuzunu bile onceden 2-3 kere bastan sona okuyanlardan biriyim bununla hicbir konu acmadim.. Tamamen katiliyorum sana

Tarih: 10 Kasım 2006, 22:48 - İp: 196.***.**3.68
oximaxo
oximaxo (üye)
İzmir / Amatör

Yok böğle bir şey burası foto site dileyen saygı kurallarını aşmamak kaydıyla fotoğraf hakkında her soruya çevap araya bilir isteyen cevaplar istemeyen cevap vermez
buradaki herkez birgün baştan başlamıştır unutmayalım arkadaşlar bilgi paylaşıldıkça güzeldir paylaşmayı öğrenelim artık.. SAYGILAR

Tarih: 26 Kasım 2006, 11:36 - İp: 88.***.**7.74
  • 1