alpeeer
alpeeer (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

Galeride Stüdyo Fotoğrafları

galeride stüdyo fotografları diye bir bölüm açılamazmı? bence çok gerekli ne dersinizz???

Tarih: 16 Kasım 2005, 17:05 - İp: yok
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

#mete007' tarafyndan 16.12.2005 17:37:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Kasım 2005, 17:24 - İp: yok
alpeeer
alpeeer (üye)
Kocaeli / Stüdyo Fotoğrafçısı

doğru özerin kardeşiyim ama buralar nedir de ben düşüyorum onu anlamadım?ayrıca sen kimsin?

Tarih: 16 Kasım 2005, 18:42 - İp: yok
ferdituana
ferdituana (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

artık zamanı ilk protesto benden 1 ay içinde açılmazsa tüm resimlerimi iptal edicem

Tarih: 16 Kasım 2005, 18:54 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Fotoğraflarınızı iptal etmenizi görüyorum ve rest diyorum.

1- Eklediğiniz fotoğrafların sahiplerinen izin alıyormusunuz, yarın-öbür gün adamın biri çıkıpta "kızımın/karımın/nişanlımın fotoğrafının ne işi var burada" yada "biz boşandık bu fotoğrafta nesi" dediğinde cevap verebilecek durumdamısınız (sitede size ait tüm bilgiler ip numaranızla birlike kaydediliyor.). Bana falan kullanıcılı kişi falanfalan firmadır ve eklediği fotoğrafların tüm yasal sorumluluğunu tarafımıza aittir diye bir yazı verebilirmisiniz.
2- Sonuçta birazda ticari düşündüğünüzü/düşünüldüğünü var sayarak, yukarda bahsettiğim yasal kısmında aşılması şartıyla stüdyo fotoğrafçılığı da dahil olmak üzere ticari bir bölüm açsam ve orası "ücretli" bir platform olsa uyarmı. (bunu daha önce düşünmedim detaylandırabilirim.)

Tarih: 17 Kasım 2005, 12:13 - İp: yok
ferdituana
ferdituana (üye)

sevgili fdiker bu sitede bu sorun sadece stüdyo fotoları için mi rahatsız edici -ayrıca ben izin almadığığm hiçbir resmi bu siteye koymam.sonuçta bu senin sorunun değil zaten.ayrıca niçin olayı hemen ticari boyuta döküyorsun o zaman siteye üyelikte ticariolsun hem fotoğrafı bilmeyen birsürü insanın önüne çıkan resmi eleştirmesinden kurtuluruz.adam makinayla 2resim çekiyor büyükbir elştirmen gibi hareket ediyor.siz önce işin bu boyutunu düzeltin.oraya stüdyo fotoları sitesi açmanın sana hiçbir zararı olmayacaktır.bırakta onu yayınlayanlar düşünsün.tavsiye olarak girdiğim bu sitede gerçekten çok basitlikler var.o yüzden sitenizde bu sayfayı görene dek asıl ben size rest çekiyorum ve benim gibi düşünen bir çok meslektaşımıda yavaş yavaş kaybettiğinizi bilmenizi isterim.gerisi kolay gelsin...

Tarih: 17 Kasım 2005, 14:47 - İp: yok
caci
caci (üye)
İstanbul / Amatör

ferdi bey fotoğraflarınızı silmenizi kınıyorum.yaptığınıza kaçmak denir.bunu yaparak yalnızca bir kaç kişiyi sevindireceksiniz..

Tarih: 17 Kasım 2005, 15:17 - İp: yok
caci
caci (üye)
İstanbul / Amatör

sayın f diker sitenizi kısmen tamamen ücretli yapmayı düşünüyorsanız bu üzücü birşey olur.eminim fotofanclub ı inceliyorsunuzdur. bu paylaşmak olmuyor ..

Tarih: 17 Kasım 2005, 15:23 - İp: yok
realsanto
realsanto (üye)
Bursa / Amatör

sil...
sil..
sil...
o ne öyle tehdit mesajı gibi...silmek istiyorsan gir galerine sil...silme diyen olmaz..çok tartışıldı bu konu biraz eskileri okuyp cevap yazın buraya..3 ay olmuş üye olalı..yazdığın mesaja bak..

Tarih: 17 Kasım 2005, 16:45 - İp: yok
ferdituana
ferdituana (üye)

sevgili real santo önemli olan bence bu siteye gireli3ay -10ay 2sene mevzusu değil;senin beni eleştirebilmen için benden daha fazla bilgiye sahip olman gerekiyor.sadece ceneyle olmaz bu işler ortaya döktüğün doğru dürüst eser bile yok..sitenin hemen sahibi oldunuz.alın sitenizi başınıza çalın yalnız yeni giren arkadaşlara fazla devrecilik yapma bilmiş kardeşim....

Tarih: 17 Kasım 2005, 20:03 - İp: yok
realsanto
realsanto (üye)
Bursa / Amatör

Canımsın...

birinin seni eleştirebilmesi için bilgisinin senden fazla olması gerekmiyor..ama eğer öyle düşünüyorsan seni eleştirmişim ki senden daha çok bilgim var...
siteye yeni gelenlere herkesin kapısı açık...siteye yeni gelip de bilmişlik yapanlara değil..
ben de senin fotoğraflarına bkatım ama protesto süreni erkene almışsın..
yorum yazarsan fotoğraflarıma ben de bilirim eksiğimi...
devrecilik yaptığım da yok bu arada..fikirlerimi söylerken kriter yoktur karşımda..
bir tane kayda değer eser gönder de bileyim nasıl oluyormuş bu..

#realsanto' tarafyndan 17.11.2005 21:34:15 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Kasım 2005, 21:19 - İp: yok