harun_erdem
harun_erdem (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf Yükleme

Site yöneticisine 2 gündür mail atıyorum.
Hiçbir geri dönüş yapılmıyor.
Umarım burada çözümü bulabilirim.
2 gündür fotoğraf yükleyemiyorum.
fotoğraf yüklemeye başladığımda işlemi yapıyor gözüküyor ancak sonunda
fotoğraf yüklenmemiş oluyor. günde 1 foto yükleyebildiğimi biliyorum. Bu sorunu nasıl giderebileceğimi bilen varsa Allah rızası için yardımcı olsun. yoksa profili, hesabı kapatıcam...

Tarih: 23 Aralık 2010, 16:09 - İp: 78.***.**4.242
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı
dreamseyyah
dreamseyyah (üye)
Diyarbakır / Amatör

aynı sorun bende devar ve sinir oldum böyle olursa bende kapatacam.
aşağıdaki arkadaşta yanlış anlamış günde 1 fotoğraf eklendiğini biliyoruz. ama biz onuda ekleyemiyoruz kutu açılıyor yüklemek için yüklemeden kendiliğinden kapanıyor. soru soruyoruz cvpta vermiyorlar çözüm bulursanız benide bilgilendirin

Tarih: 5 Şubat 2011, 20:24 - İp: 95.***.**1.111
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

fotoğrafınızı bir program vasıtasıyla küçültmeden eklerseniz, bu durumu yaşamanız muhtemel..

siteye eklemeden önce, maksimum 1024 piksele düşürmelisiniz.
ama ben size şahsen 900 piksel öneririm.
o zaman göreceksiniz, eklenecektir.

başarılar..

Tarih: 6 Şubat 2011, 02:04 - İp: 94.***.**1.39
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Fotoyu ham veya büyük boy yüklemeye çalışırsanız olmaz, veya aradan eklense de bozulabilir foton..sistemler böyle,, sanal sosyal paylş sitesinde bile ham ve büyük boyu yükleyemiyorsuuz mesela..

Tarih: 6 Şubat 2011, 21:00 - İp: 88.***.**5.160
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

En ideali 800x600
Şakkadanak yükler;hiç beklemezzisin

Tarih: 6 Şubat 2011, 22:24 - İp: 88.***.**9.142
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Bir de şöyle bir durum var. Yüklediğimiz fotoğrafın altında (makina: ) başlığına sadece sistemin kendi veri tabanında kayıtlı makinelerden seçebiliyoruz. Fotoğrafı veri tabanında olmayan bir makine ile çekmişsek bunu kendimiz elle yazabilmemize olanak sağlansa iyi olur. Aynı durum donanım listemiz için de geçerli. Sadece veri tabanındaki ekipmanlardan kaydedebiliyoruz. Manuel giriş yapabilmeliyiz.

#bitpire' tarafından 09.02.2011 16:55:24 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2011, 16:43 - İp: 213.***.**5.242
koroglu1414
koroglu1414 (üye)
Bolu / Amatör

(Bir de şöyle bir durum var. Yüklediğimiz fotoğrafın altında (makina: ) başlığına sadece sistemin kendi veri tabanında kayıtlı makinelerden seçebiliyoruz. Fotoğrafı veri tabanında olmayan bir makine ile çekmişsek bunu kendimiz elle yazabilmemize olanak sağlansa iyi olur. Aynı durum donanım listemiz için de geçerli. Sadece veri tabanındaki ekipmanlardan kaydedebiliyoruz. Manuel giriş yapabilmeliyiz)
Zamanla hallolur;adminler eklerler olur biter yeterki fotoğraf ekleyin..

Tarih: 9 Şubat 2011, 22:11 - İp: 88.***.**9.142
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

sistemde yüklü olmayan makina ve lensler için, ayrıca bildirim butonu açıldı ki..

Tarih: 22 Şubat 2011, 16:37 - İp: 78.***.**3.68
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Eğer şunu kastediyorsanız "Listede olmayan model için [email protected] adresi ile irtibat kurunun." bir keresinde yazmıştım oraya kimse ilgilenmedi. Kendimizin giriş yapmasında ne sakınca var acaba?

Tarih: 23 Şubat 2011, 16:19 - İp: 213.***.**5.242
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

, "cep telefonu, kendim, gözüm, kulağım" gibi donanımlar ekleniyordu. Sanırım, listeleme yapılmasının sebebi bu.

Tarih: 23 Şubat 2011, 22:34 - İp: 88.***.**2.6