hsertangun
hsertangun (üye)
Antalya / Amatör

Fotograf Onaylamak Kac Saat Surer

Yaklasik iki saat once yukledigim bir fotograf hala onay bekleyenlerde...Eger herkes benim gibi bekliyorsa fotograflar onaylandiktan sonra da yigilma olacaktir...beklemiyorsa da benim fotografim neden bekliyor bunu anlayabilmis degilim...

Tarih: 30 Haziran 2007, 21:36 - İp: 82.***.**4.98
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Sitede fotoğrafları onaylama yetkisi bir kaç kişide var bildiğim kadarıyla. Yani bu sitede 20 tane mod yok...

O nedenle bazen 10 dakika, bazen 1 saat bazen 3-4 saat sürebiliyor....Anlayış göstermek gerekir.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 02:44 - İp: 88.***.**3.255
DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Evet Bende De Oluyor Bende de Oluyor Derken Sadece İkimizin FotoğrafLarında Olmuyor Herkezde BöyLe Oluyor FotoğrafLar YükLü ŞekiLde EkLeniyor Siteye.. Sonuçda Gün İçinde EkLediğimiz FotoğrafLar O Gün İçinde Sitede GörüntüLeniyor..
SaygılarımLa.

Tarih: 1 Temmuz 2007, 12:23 - İp: 88.***.**1.221
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Bende de oluyor,ama şikayetçi değilim.Tek şikayetçi olduğum husus ise birikme olunca arada değerli veya yoruma değer fotoğraflar kaynayabiliyor.Özellikle saat 00:00 dan sonra onayda buzun süre beklemesi normal bir olaydır zannımca

Tarih: 1 Temmuz 2007, 13:47 - İp: 88.***.**8.114
hsertangun
hsertangun (üye)
Antalya / Amatör

ben normal saatlerden bahsetmistim...hatta az once 1349 itibariyle yujkledim, pazar gunu oldugunu da hesaba katalim, gorelim bakalim ne zaman onaylanacak...

Tarih: 1 Temmuz 2007, 14:03 - İp: 82.***.**4.98
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

bundan 4 ay once yuklemiştim hala onaylanmadı. BU kadar da olmazki canım. Şeytan diyor sil fotograflarını tekrar yükle

Tarih: 1 Temmuz 2007, 17:20 - İp: 88.***.**4.101
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

biraz sabirli olmaniz gerek, siz fotografinizi beklerken diger yayinlanan fotograflari inceleyin bence, sonucta burasi bir fotograf sitesi ve nöbetci editör yok. f.diker tüm gün gelen fotograflari bekleyecek ve aninda yayinlanacak diyede bir kural yok. ayrica kontrast,in fotografi hala onayda ve yayinlansinmi yayinlanmasinmi? dursunmu durmasinmi? hala belli degil. amerikan konsoloslugundan vize almaktan zordur onay isi

Tarih: 1 Temmuz 2007, 18:10 - İp: 83.***.**1.202
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

buffalo nun dedii doğru.ama bence editör sayısı da artırılmalı gibi görünüor biraz ağırlaştı gibi!

Tarih: 3 Temmuz 2007, 21:32 - İp: 88.***.**4.29
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

bencede bu konuda anlayıslı olmak lazım bızım gıbı kac uyesı war bu sıtenın sadec sen ben dıılım unutmamak lazım

bence deıl 2 saat gerekırse 2 gun beklenmelı eger degecek kalıtede bı fotoysa saten onaylanır sız canınızı sıkmayın
saygılar selamlar

ali

Tarih: 13 Temmuz 2007, 19:20 - İp: 88.***.**5.186
  • 1