gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Fotograf Hediye Etme.........

Merhaba, artık bence elzem hale geldi.
Yeni bir katagori. Hediye fotoğraf katagorisi.Hediye olarak atfedilen ve bu katagoriye yüklenmeyen fotolarda yönetim tarafından onaylanmamalı. Ayrıca bu katagoriye yüklenen fotolara yorum gelince sayfa başı olup gözükmemeli. Bu durumdan hoşlanmayanlar biraz fazlaca olacaktır.

Belki sanat biraz daha öne çıkar. Saygılarımla....

#gorbi67' tarafından 30.04.2008 13:19:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Nisan 2008, 19:55 - İp: 85.***.**3.150
grafiker08
grafiker08 (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Bir kere bu uygulamayı açık ve net şekilde her kese ulaştımı sanmıyorum ulaştığını formada yazılmış çizilmiş konmuş kaç kişini haberi var bu uygulamadan size soruyorum bir uygulama yapılacaksa ben ce ana sayfada açıklanmalı veya her keze mesaj geçilmesi gerekli diye düşünüyorum bir iki kişi kara alıyor 136 bin kişi bakıyor bu haksızlık arkadaşlar böyle şeyler yapılacaksa insanları açık yapılmalı gizli değil ben bu olayı kınıyorum ................

Tarih: 15 Ağustos 2008, 02:41 - İp: 85.***.**7.106
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kınamadan once bir dusunmek gerek.
bir iki kişi dediginiz site gorevlileri. bir iki kişide degil.
zaten site 136000 kişide degil.
kaldıki diger sitelerde ben hiç arkadaslar oneriniz varmı site için diyen bir site sahıbı gormedim.en basıt en bilindik ornek fotokritik.

diger sitelerde uygulamalar hayata gecirilir,begenen begenmeyen herkes buna uyar..itiraz bile edemez.
bu sitede boyle bişey olmmasına ragmen hala daha sanki tepeden inme kararlar veriliyormus gibi algılanmasınıda ben kınıyorum

Tarih: 17 Ağustos 2008, 15:32 - İp: 88.***.**1.191
levolove
levolove (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Dostlar: Isim gorunmeme olayi cok guzel bir$ey, 24 saati birakin 48 saat hatta bir hafta kalmasi gerekir,,,
Fakat atladiginiz bir$ey var !!!

BU Gruplar zaten birbirlerini FAVORi FOTOGRAFCIM diye secmi$ler,,,yuklenen fotograf Adamin anasayfasinda gorunuyor mu? gorunmuyor mu ? bunu kontrol etmedim....

Sonra ba$ka bir konu daha :
Yonetim $oyle bir kural daha koyarsa,,,cerceve yapilsa dahi, Aciklama bolumu de dahil,,, (teknik konu, siir vs. yazilsa bile) 24 veya 48 saatlik zaman dilimi gecmeden O kislier isimlerini ,logolarini vs, en ufak tanitici bir $ey bulundurmayacak,,, olanlari da yonetim sitede yayinlanmasini onaylamayacak...
Ben dahil, bircok kimse, resmin altina, kosesine, herhangi bir yere logomuzu koyuyoruz,,,
Ama, zaten gordugunuz gibi, en usta kisilerden birisinin yorumu olmasina ragmen,,,3-4 kisiden baska fazla yorum alamayan resimlerim var ??? neden mi ?
Insanlar yorum yazmayi sadece onaylamak anlaminda goruyor bence,,,iyi ya da kotu begenimizi yazmaya neden u$eniyoruz ki...
Zaten fotografciligi iyi olan Dostlardan da $ikayetim var,,,zaten en cok O'nlardan,,,
neden mi ? Beyler, Bayan'lar; bizim sizlerden faydalanmamiz gerek ki biz fotografcilik konusunda ilerleyelim...
Bana kotu de olsa; teknik veya her turlu ele$tirinizi, yazmazsaniz,,,Ben kendim cekerim, yuklerim, 3 kisi yorum yazar ( Onlara ki minnettarim, hele ki Panctom'a ondan cok seyler ogrendim sagolsun yardimini esirgemedi hicbir zaman)
diger gun 1 tane daha yuklerim vs. Ne icin ????
gerilemek icin mi??? yuklemem daha iyi bundan sonra..

Onemli olan USTA FOTOGRAFCI yorumunu esirgiyorsa burdaki binlerce amator insan kopar gider,
KORLER SAGIRLAR, BiRBiRiNi AGIRLAR kotu bir Atasozu belki ama gercek Bey' ler....
Bana diyebilirsiniz kac tane yorum yaptin ki diye? Benim ele$tirebilecek bilgim bir cogunuzdan az'dir,,,Ama, sanat gorusum farkli olabilir,ilerlemem farkli olabilir,,,

benim de yazdigim soz $oyle tum Ustalara :
" ONCE ELiNiZI UZATIN Ki, UZATILAN EL BEKLEYiN"
Selamlar ve Ozurler hepinizden Surcul'i ihsan etdiysek Levent

Tarih: 30 Ağustos 2008, 11:40 - İp: 76.***.**9.65
hls1071
hls1071 (üye)
Almanya / Meraklı

Üyeliği İptal Edilmiştir.

Tarih: 31 Ağustos 2008, 20:35 - İp: 88.***.**5.176