gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Fotograf Hediye Etme.........

Merhaba, artık bence elzem hale geldi.
Yeni bir katagori. Hediye fotoğraf katagorisi.Hediye olarak atfedilen ve bu katagoriye yüklenmeyen fotolarda yönetim tarafından onaylanmamalı. Ayrıca bu katagoriye yüklenen fotolara yorum gelince sayfa başı olup gözükmemeli. Bu durumdan hoşlanmayanlar biraz fazlaca olacaktır.

Belki sanat biraz daha öne çıkar. Saygılarımla....

#gorbi67' tarafından 30.04.2008 13:19:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Nisan 2008, 19:55 - İp: 85.***.**3.150
kapanma
kapanma (Objektif)
Ankara / Meraklı

Bu konuya ilginin az olması şaşırtıcı değil çünkü sitenin geneline yayıldı kanısındayım. Körler sağırlar birbirini ağırlar durumu aşılalı çok oldu. Bu sitede dost olmasına rağmen birbirini acımasızca eleştirenleride biliyorum sözüm onlara değil asla. Öyle bir hal aldı ki; bakan, gören de köre sağıra hediye ediyor. Yorum alma kaygısı olmayan, olmaması gereken (kendine, emeğine, bilgisine haksızlık ettiğini düşündüğüm)kişiler gördüm hediye eden. İşte buyüzdende şaşırmıyorum bu konuya ilginin azlığına....
Bugün bir fotoğrafın altındaki yorumu okudum 'fotoğraflarınız çok iyi, yorum yapın biraz geri dönüşümü olsun' denmiş gelinen noktayı açığa vuruyor gibi. Fotoğrafınızın iyi olup olmaması hiç önemli değil. üçbin küsür yorum yapın gelsin fotoğraflarınıza ilgi alaka... Kadir beyin söylediklerine katılmamak elde değil özellikle eleştirilerin kaynağı olan bir grubun varlığı konusunda sonuna kadar katılıyorum. Galeriyi belirleyende maalesef bu grup.
Hediye fotoğraf kategorisi iyi fikir ancak uygulamada gene sıkıntılar yaşanacağına eminim.

Tarih: 4 Ağustos 2008, 19:02 - İp: 88.***.**2.154
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bukadar duyarsızlık olur...Pessss...Protesto amaçlı yüklediğim hediyeler....

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=275460

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=275211

Hediye olur tabiki ... kimse bu nezakete karşı değil...Ama fotoya kişinin ismini veripte teşhirciliğe ne gerek var...Bence b........ çıkarmamak lazım.

Acil hediye fotoğraf katogorisi elzem...Bu fotolara yorum gelince ana sayfaya çıkmamalı....Haydi destek nerede? Bu kadar kişi okumuş bu topiği ama malesef yazmak için elleri titremiş olmalı...

#gorbi67' tarafından 05.08.2008 07:49:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ağustos 2008, 21:23 - İp: 88.***.**8.20
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 5 Ağustos 2008, 21:01 - İp: 88.***.**7.122
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bayar28 bu ikonları destek veriyorum olarakmı anlıyalım...

Tarih: 5 Ağustos 2008, 22:26 - İp: 85.***.**9.90
bayar28
bayar28 (Objektif)

Olabilir..

Tarih: 5 Ağustos 2008, 22:57 - İp: 88.***.**7.122
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Yani dostum karda yürüyüp izini belli etmemek bu olmalı... Selamlar...

Tarih: 5 Ağustos 2008, 23:22 - İp: 88.***.**0.165
gorbi67
gorbi67 (Objektif)
İstanbul / Amatör
bayar28
bayar28 (Objektif)

Merhaba gorbi67 dostum,

Simdi kısaca yazsam hedıyeye karsıyım dıye, veya deyılım dıye bu ne kadar faydalı olur tartısılır,

Ben konuyu bıraz farklı acıdan acarak genıs bakmak ıstıyorum, Burası bır okul olarak dusunursek veya konuyu oyle ele alalım,

Cogunlugumuzun amator olarak attıgımız ılk adım, bu okula (sıteye) kendımızı gelıstırmek, bır seyler ogrenıp, uretmek uzere guzel bır yer,

Her okulda oldugu gıbı ust sınıflar, alt sınıflar olacaktır, onemlı olan bu sınıfları bırer bırer basarıyla bıtırmekdır'kı bırseyler ogrenmıs olalım, gerıden gelen yenı arkadaslarımıza katkı saglayalım, buda bılgı bırıkımıylen oluyor,

Burada para odulu yok, Plaket yok, Takdırname yok, bır tesekkur var bunuda layık gorurlerse,

Tabıkı her okulda arkadaslık ortamı, kaynasmalar olacakdır, bu arada ''istisnalar kaıdeyı bozmaz'' hedıyelerde tabı ama herseyın bır yerı var, nebıleyım bır arkadasımızın dogum gunu olabılır mesela,
Cogu zarar, azı karar,

Suan hedıyeler gozlemledıgım kadarıylan bır haylı fazla, Tetbırse bız ogrencılere dusmez, Bu okulunda bır muduru var,

Topıklerde terbıyesızce yazısmalar, hakaretler dız boyu, ama sunu unutmamakda fayda var, Burası olmazsa, olmaz deyıl,

Konuyu toparlarsak sıze katılmamak mumkun deyıl, bu konu sıte yonetımını baglar, bu cark nasıl donuyor ben bılemem tabıkı,

Temennım kısılerı kırmadan, hakaret dolu sozlerlen yıldırmayalım ve kacırmayalım,

Burası hepımız ıcın var, Hepımıze'de yeter artar bıle,

Saygılar dostum.....

Tarih: 6 Ağustos 2008, 21:14 - İp: 85.***.**3.150
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Hediyeci! arkadaşlar uyarılmıştır.

Fotoğraf eklenmesi ve yorumlanması ile ilgili kurallar silsilesi oluşturuyoruz.

Fotoğraflar ve yorumlar eklendikten sonra 24 saat süreyle kimin eklediği/yorumladığı gözükmese nasıl olur. Fotoğraf 24 saat süreyle portfolyoda da görüntülenmeyecek. Fotoğrafta yada yorumlarda da anımsatıcı ibare olan yazılar silinecek (tabi nasıl takip edecez bilemiyorum) "İcatlar ihtiyaçtan doğar" mantığından giderek onada bi çözüm bulacaz artık

Tarih: 7 Ağustos 2008, 16:46 - İp: 88.***.**5.217
randomrandom
randomrandom (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Şahsım adına sevindirici bir haber. Çok iyi bir uygulama olacak sanırım tabii takip edilebilirse... Teşekkürler...

Tarih: 7 Ağustos 2008, 17:27 - İp: 81.***.**8.227