bogac
bogac (üye)
İstanbul / Amatör

Fotoğraf Eğitimi

SİTE'DE EĞİTİM BÖLÜMLERİNE NİYE GİREMİYORUM...YENİ ÜYE OLDUĞUM İÇİN Mİ??? OYSA İLK KEŞFETTİĞİMDE ÇOK FAYDALI BİR SİTE OLACAĞINI DÜŞÜNMÜŞTÜM

Tarih: 9 Aralık 2004, 09:41 - İp: yok
banvit82
banvit82 (üye)
Aydın / Amatör

Bir kaç satır aşağıda editörlere başlıklı yazıyı okursan fdiker arkaşımızın(sanıyorum editör) cevabını bulursun pek yakında olabilir izlenimi edindim ayrıca bu sorunun muhataplarına bende soruyorum sözlüğüm nerede yani arkadaşım yeni üyeliğin hayırlı olsun .Bu forumda herkes sorusuna birşekilde saygılı cevaplar bulur.İyigünler.

Tarih: 10 Aralık 2004, 21:26 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba,

Bir süredir özel problemlerim nedeniyle siteyle ilgilenemediğimi bir başlıkta yazmıştım, eğitim bölümü ve diğer başlıklar için bazı dökümanlarım hazır aslında siteye ekledimde ama henüz tamamlamadığım için link vermedim ilk derse buradan ulaşabilirsiniz elimde daha bir sürü döküman var ama çok daha fazlasına ihtiyacım var burkay arkadaşımız'da elindeki teknik dökümanları gönderdi onlarıda kategorilendirip yayınlayacam bu bölümde olmasını istediğiniz dökümanlarınızı href="mailto:[email protected]" target="_blank" rel="nofollow">mail adresine gönderebilirsiniz.

Saygılarımla

Tarih: 12 Aralık 2004, 12:50 - İp: yok
  • 1