logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Dik Kadraj Fotoğraları Ne Yapalım?

Dik kadraj fotoğraflara üst panoda yer veremiyoruz...
Fikret Abi,Fotosendeyi dik kadrajdan seçelim diyor...
Benin düşüncem dik kadrajlar üst pano gibi sergilene bilirmi galeride diye...
En altta bir yer var görebidiğim...Gittidiyor reklamının üstünde...Olurmu acaba...

Tarih: 24 Mayıs 2007, 11:48 - İp: 85.***.**4.196
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

logy o şekilde de cok dgaınıcık aolacka diye dusunuyorum. Bu işin icinden cıkmanın tek yolu "günün fotografları" diye bir bölüm oluşturmak. Bilmiyorum cok mu zahmetli olur? Yine arkadaşlar yardımcı olur. Onlar secime katkı saglayabilir. Üst bant ve fotosende ce cıkacak fotograflar burdaki bircok arkadaşımızın geri planda kalmasını saglıyor.

Tarih: 24 Mayıs 2007, 12:03 - İp: 88.***.**9.63
logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Kontrast düşüncen çok güzel olabilir tabi...Günün fotoğrafı için editör seçimi yada üyelerin puanlarıyla olabilir sanırım...

Tarih: 24 Mayıs 2007, 12:23 - İp: 85.***.**4.196
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

puan sistemine bircok kişi sıcak bakmıyor. Ama bence olmasıda gerekir. Tabi bilemiyorum su anki sistem buna musait mi..?

Puan sistemi illa insanları yarısa surukleyecek bir olgu değil bana gore. Şu anda puanlamayla eşdeger olarak yorum sayısı tutuluyor. Yani bunun adının puanlama olarak değişmesi cokda farketmez.

GÜnün fotgrafları diye bir buton bizi galeride karşılayabilr

Tarih: 24 Mayıs 2007, 12:53 - İp: 88.***.**9.63
micosms
micosms (üye)
Samsun / Özel Gün Fotoğrafçısı

LOGY'nin değindiği editörün seçimi veya üyelerin puanlarını bence karıştırmayın. Editörü bilmem ama zaten fazlası ile aynı kişelerin birbirlerine yorum dedikleri yorumları atması ile bu işin de cılkı çıkacaktır Arkadaşlar.

Tarih: 28 Mayıs 2007, 17:12 - İp: 212.***.**0.2
  • 1