ebaskin
ebaskin (üye)
İzmir / Amatör

Çok Bilenler

Bakıyorum da adam 3 konu açmış, 100 kusur cevap yazmış veya 0 konu açmış 200 kusur cevap yazmış. Tabii ki çoğu konuda kişi ayırmadan yardımlarını esirgemiyen, "bilginin karşılıksız paylaşımı" nı prensip edinmiş birkaç kişiyi bunlardan ayrı tutuyorum. Sizinde dikkatinizi çekti mi bilmiyorum, bu kadar çok cevap yazan kişilerin çektikleri fotoğrafları galeride göremiyoruz. Ya da "yaw bu kadar biliyorsun da çektiğin fotoğrafa bak" diyeceklerinden çekindikleri için olsa gerek büyük bir olasılıkla başka isimle görüyoruz. Bu forumda amaç bilgi paylaşımı olmalı. "Sen birşeyden anlamıyorsun. Ben bu işi senden iyi biliyorum" gibi birbirine çamur atan ifadeler forumda çokça rastlanan ifadeler. Herşeye rağmen faydalı bir forum. Hazırlayan ve yönetenlere teşekkür etmemiz gerekiyor. Beğenmeyenler foruma katılmayabilirler veya daha iyisini yaptıklarında bize haber verebilirler. İyi günler diliyorum.

Tarih: 7 Aralık 2004, 22:36 - İp: yok
manilua
manilua (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ÇOK BİLENLER SORULAN SORULARA CEVAPLARINIZI ORTAYA YAZIN,BIRAKIN AHKAM KESMEYİ,BİRŞEYLER BİLİYORSANIZ BÖBÜRLENMEDEN HAVALARA GİRMEDEN YAZIN GÖRELİM,ORTAYA YAZIN MAİL AT,MAİL YOLLA YAZAYIM DİYECEĞİNİZE,ORTAYA FORUMUN TA ORTASINA YAZIN HERKES FAYDALNSIN,OKUSUN,ÖĞRENSİN....

Tarih: 2 Ocak 2005, 10:42 - İp: yok
mrsim
mrsim (üye)
Ankara / Meraklı

karşılık beklemeden bilgisini paylaşanları küstürmeyelim

Tarih: 6 Mart 2005, 12:15 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

mrsim görüşüne katılıyorum...

Tarih: 6 Mart 2005, 18:06 - İp: yok
  • 1