novelist
novelist (üye)
Antalya / Meraklı

Bu Site Kimin ?

Slmlar...

Bu siteye bir arkadaşım vasıtasıyla üye oldum. Hatta o arkadaşım siteyi kendisinin açtığını söyledi. Ve çok güvendiğim bir insan. Konularda gezerken site sahibi adını başka bir ismin altında gördüm. Bu site Sn. Ahmet Taşdelen'e ait değilmidir. Merakımı mazur görün.. Tşkler.

Ali Antalya

Tarih: 5 Ağustos 2005, 14:28 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Ya yanlış yerdesin yada arkadaşın çok şakacı biri

Tarih: 5 Ağustos 2005, 22:45 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

slm sevgili novelist flassv = ahmet taşdelen ben sitenin sahibi değilim sanırım bir yanlış anlaşılma var ama ben kuruluşundan itibaren sitenin ilk vet tek editörüyüm. buna istinadan sitenin kurucusua ve sahibi fikret dikerle sürekli dolog halindeyim ve sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz siteyi kendi sitem kadar sahiplenip kol kant geriyorum bu neden le belki arkadaşlarım bu şekilde size siteni sahibi demiş olabilirler.

ama en önemlisi bu site siteye üye olan herkesin bizim bu setebenim seni diye bir kaprisimiz yok. en içten saygılarımla

Tarih: 8 Ağustos 2005, 14:16 - İp: yok
novelist
novelist (üye)
Antalya / Meraklı

Ahmet Abi bilgi verdiğin için çok teşekkürler. Afyon'a geldiğimde yanına uğradım ama yoktun. Gelirsem tekrar uğrarım. İyi çalışmalar kendine iyi bak.

Ali Dönmez
Antalya

Tarih: 8 Ağustos 2005, 17:03 - İp: yok
fotoser
fotoser (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

çok faydalı bisite allah razı olsun ne deyim sorularımın çoğu çözüldü tşk
[>:D

Tarih: 16 Ekim 2005, 00:39 - İp: yok
ferdituana
ferdituana (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

site sahibi hangi arkadaşımızsa lütfen duyurun stüdyo fotları diye bir bölüm istiyoruz artık

Tarih: 16 Kasım 2005, 18:57 - İp: yok
  • 1