eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Belirli Konular İcin Modaratörlük

ben net foto ailesine yeni katilan birisiyim ama burdaki sicakligi ve samimiligi görünce degimi yerindeyse buranin müptelasi oldum yalniz son zamanlarda photoshop bölümü basta olmak üzere sistematik bir sekilde saldiri oluyor ya birisi yeni nickle giriyor su konu üzerinde bilgi verebilirmisiniz diye arkadan biri geliyor su siteye gidersen burada bulabilirsin gibi hatta bu konuda photodesign arkadasimiz bir konu acmis kendisini kutlarim
su siralar hakarete varan yazilar gözümüze carpmakta
site yöneticelerinden bir ricam var acaba belirli bölümler icin modaratörler secilemezmi
bir ara sayin Fikret beyin bir yazisi olmasi lazimdi okumustum burasi sadece hobi olarak yani esas is olarak göremedigi icin ve maliyeti yüksek oldugu icin bazi konularda yetersiz kaldigini belirtmisti yanlisim varsa özür
Su an burasi 70000 üyesi olan bir site bu arkadaslarin arasinda muhakkak web tasarimi yada degisiklikler yapabilecek kapasitede ustalar olduguna eminim belki bu arkadasa tesekkür mahiyetinde bir yazi ile yada kücük bir ani olsun diye bir fotografi ile ödüllendirilebilir ve burada aksak veya eksiklikleri yeniden yapabilir düsüncesindeyim
Eger bu sekil modaratörler olursa inaniyorumki burada son anlarda yasanan sürtüsmeler kalkacak reklam vermek isteyenler engelenecektir
Bu konuda herhangi bir caba harcanamazmi acaba
Saygilarimla
bu konuda bilgi verebilirseniz gercekten sevinirim

Tarih: 14 Mart 2007, 03:43 - İp: 62.***.**2.73
photodesng
photodesng (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Hepimizin Derdi Bu Oldu Bu Sıralar Eminakça Dostum..

İnsallah Gereken Yapılacaktır..

Fikrine Bir Karşılık Bulacaksındır Fikret Beyde Görüyordur Mutlaka Ama Tek Başına Neticede Allah Onunda Yardımcısı Olsun...

Tarih: 14 Mart 2007, 09:50 - İp: 88.***.**3.225
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

arkadaşım belirttiğiniz şekilde: " - başta photoshop bölümü olmak üzere "

o bölüm sakinlerinden sizleri azda olsa tanıyor ve sempatiyle izliyorum..

geçen günlerde, açıktan yazmak durumunda kalmıştım.. bir arkadaşımıza yönelik rencide eden ifadeleri, site yönetimine mesaj veya mail yoluyla yazdığımda.. mutlaka müdahele edilip gereken yapılıyor..

üstdeki paragrafım yanlış yorumlanmasın.. site yönetimi, aramızdaki duruma taraf olmaz.. benim yaptığım eleştiri, beni ilgilendirir.. eleştirim, öz eleştiriye yol açmıyorsa.. anlaşılamıyorum demektir..

photoshop bölümünde, çok sevdiğim bir kimsenin dahi.. sitemizi zan altında bırakacak şekilde korsan yazılım linki verdiğine şahidim..

Bence yapılması gereken:.. gördüğümüz terslikleri site yönetimine yazmak..

Tarih: 15 Mart 2007, 16:12 - İp: 85.***.**1.176
  • 1