novelist
novelist (üye)
Antalya / Meraklı

Ayın Fotoğrafları

Merhaba ;

Benim nacizane bir tavsiyem olacak. Sitede çok değerli üyeler var. Zaman zaman onların çok değerli ve bize çok şey öğreten fotoğraflarını ilgi ile takip ediyoruz. Ve inanın deklanşöre basmadan önce o kareler gözümüzde canlanıp bize çok şeyler katabiliyor. Benim tavsiyem sitemizde aylık olarak kategori kategori seçimler yapılarak Ayın Fotoğrafları bölümü oluşturmak.. Mesela Macro'da ayın Fotografı veya Portre ayın Fotografı gibi. Bence fotoğrafçılar için en güzel ödül eserinin "Ayın Fotografı" adıyla sergilenmesidir. Bu benim nacizane görüşümdür. Değerlendirmek yaratmak size kalmış

Ali Dönmez
Antalya

Tarih: 10 Ağustos 2005, 10:58 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

sevgili novelist çok haklısın.Yalnız bu ay kelimesi sonuna ek gelince yanıltıcı oluyor. Ben konuyu ay fotoğrafları ile ilgili sanmıştım. Ancak ne kadar haklı olduğun ortadadır.İyi olurda kim yapacak.

Tarih: 26 Ağustos 2005, 08:40 - İp: yok
viiiizzzz
viiiizzzz (üye)
İstanbul / Meraklı

Aslında güzel fikir.

Benimde bir tavsiyem var.
Dpreview - PBase Gibi sitelerde kullanıcılar bir konu seçiyorlar ve aralarında eğlenceli, eğitici aynı zamanda çekişmeli bir yarışma oluyor.

Mesela Konu Siyah/Beyaz - Perspektif - Gün Batımı - Silüet - Portre - Macro... vs. seçiliyor.

Herkez birer adet fotoğraf gönderiyor.
Daha sonra aralarında ilk üçü belirleyip bir sonraki konuya geçiyorlar.

Sitede biraz heyecan olur. Ne dersiniz...

#viiiizzzz' tarafyndan 26.08.2005 11:03:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ağustos 2005, 11:01 - İp: yok
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Merhaba,

benzer bir konu fotograflar.. başlıklı konunun altındada işleniyor oradan devam eder ve fikirlerinizi bildirirseniz sevinirim

tıklayın

Tarih: 27 Ağustos 2005, 12:53 - İp: yok
  • 1