vejdi
vejdi (üye)
Ankara / Amatör

Arkadaşlar Lütfen

Arkadaşlar lütfen ama lütfen şu sorularımızı yazmadan önce forum köşesine bakalım lütfen!!!
Onlarca soru var benzer şekilde

#vejdi' tarafından 29.01.2006 18:48:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Ocak 2006, 17:35 - İp: yok
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

vecdi kardeşim ağzına sağlık,
ama ne yazıkki bu söylediklerini dinleyen olmayacak.
çönkü ben haftalardır bas bas bağırıyorum;
lüzumsuz yere siteyi meşgul etmeyelim diye ama;
ne destek çıkan var, nede laf dinleyen.

adam açıyor siteyi, konuşacak bişeyimi yok, yada sırf kirlilik olsun diye, efendim bu makine nasıl, bu makinenin
fiyatı ne kadar ve daha bunun gibi niceleri.

bir ay içinde aynı makine hakkında bilgi almak isteyen onlarca kişiye rastladım. adam özellikle cevabın kendisine verilmesini istiyor. cevabı aldıktan sonra birşeyde anlasa içim yanmaz.

#orhan yum' tarafyndan 29.01.2006 22:14:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 29 Ocak 2006, 22:09 - İp: 85.***.**7.188
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

selamlar vejdi ve orhan..
bunun cok basit bir aciklamasi var bana gore.. cunku, herkes, direk kendileriyle konusulmasini tercih ediyor..
cogu kere denk geldim.. insanlar, benzeri konular oldugunu ama kendilerine birebir cevap verildiginde cok daha farkli oldugunu belirtiyorlar..
...
bunu, basite kacma olarak da niteleyebilirsiniz, ama bence, insan hali bir durumdan baska birsey degil..
zaten forumlarin amaci da karsilikli konusma degil mi?
ben ogrenmek istediklerimi, cok rahat internetten arastirarak ogrenebilirdim.. ama buraya gelip dunya kadar sorular sordum..
cunku bana birilerinin cikip, direk cevap vermesini istedim.. cunku ben bir baskasi degilim..
............................
son olarak, forumda hemen hemen bircok konu konusuldu zaten simdiye kadar.. eger ki herkesin arastirma yapmasini forumda isteyeceksek, pek acilan konu da olmazdi simdilerde..

bence, insanlara, direk onlarla muhatap olarak yardimci olalim.. ki ayni seyleri tekrarliyor olsak bile..

Tarih: 30 Ocak 2006, 21:58 - İp: 62.***.**2.10
vejdi
vejdi (üye)
Ankara / Amatör

Merhaba dadanagast;
Aynı fikirleri paylaşamıyacam sizinle, aynı şeye kac defa cevaplanır bu sözlü degil sözlü olsa tamam olurderiz , şu verdiğim linklere bir bakarmısınız lütfen

http://forum.netfotograf.com/black_white_photo.asp?msg_id=7797

http://forum.netfotograf.com/scainer_printer.asp?msg_id=7707
ardaki fark?

bu sadece bir örnek ve ayrıca soru soranlara bakın şu son dönemlerde kayıt tarihine …..

#vejdi' tarafyndan 30.01.2006 22:47:18 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Ocak 2006, 22:48 - İp: 81.***.**6.203
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

vejdi merhaba..
bak sen de bana bir ozel mesaj attin, bir de buradan ayni mesaji yazdin..
bundaki amacinsa, benim okumami saglamak icindi, degil mi? iste aynen, o arkadaslar da, birden fazla konu acmalarinin nedeni, okunma sansinin arttirmak olabilir..
ama mutlaka ki, sizlerin de hakli oldugunuz noktalar var.. haksiz da sayilmazsiniz.. ama iste, o kadar cok bolum var ki, cok kolay kacirilabiliyor konular..
bence o insanlari, anlayisla karsilayalim..

.......
bu arada, mesajini da cevapladim vejdi.. sonra gorusmek uzere..

Tarih: 1 Şubat 2006, 21:53 - İp: 62.***.**2.10
senol seri
senol seri (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

bu siteye can sıkıntısını gidermek için üye olanda var her insanın yaklaşımı ferklı

Tarih: 9 Mart 2006, 23:39 - İp: 88.***.**4.50
  • 1