nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Aramızda Fotograf Yarışması

Arkadaşlar netfoto sergimizden sonra,yenibir heyecan başlatsak,konusu DOSTLUK olan aramızda bir fotograf yarışması.30 gün sürse,yarışma bölümü açılsa ve katılanlar oraya yüklese fotograflaını,yarışmaya katılan üyeler kendi fotografları haricinde.1.2.3. olarak ayrı, olarak açacağimiz topicde oylasa.Ve dereceye giren fotograflar 2.sergimizde özel çerçeve içinde sunulsa,nasıl olur?

Tarih: 14 Eylül 2007, 09:24 - İp: 85.***.**0.188
sevalkalin
sevalkalin (üye)
İstanbul / Amatör

e güzel olur jüri önerisine katılıyorum ben de..
benim nacizane fikrim;
Aramızda o kadar usta, işinin ehli fotoğrafçılar var ki; onlardan faydalanmamız gerekir..bizlerinde onaylayacağı bir jüri seçimi yapılmalı..2 aşama halinde yapılmalı yarışma..önce belirlenen kategorilerde gönderilen fotoğraflar üye oylamalarıyla misal ilk 50 olabilir'e girebilmeli..en çok oy alan 50 foto gibi..daha sonra ikinci aşamada fotoğraflar jüriye bırakılmalı...düşünsenize içinde onca usta fotoğrafçının olduğu jüri sizin fotonuzu dereceye layık görüyo, bu süperr
yani bence

#sevalkalin' tarafından 14.09.2007 21:06:35 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Eylül 2007, 20:52 - İp: 85.***.**7.255
cemnagehan
cemnagehan (üye)
İstanbul / Amatör

Ama şu soru da çok doğru cap hocamın dediği gibi çok çevresi olan mı? yoksa en beğenilen fotoğraf mı? Çünkü fotoğraflara ve yorumalara bakıldığında hep aynı kişiler aynı hep ayni kişilere yorum yapıyor. Dikkatle ve sabırla bakarsanız bunu göreceksiniz. Evet bazı fotoğraflar çok süper 40 veya 50 yorum alıyor. Ama bazılarına bakıyorumda sırf tanıdık diye yorum yapıyor gibi geldi bana. Yoruma bile gerek görmüyorum. Saygılar.

#cemnagehan' tarafından 15.09.2007 03:53:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Eylül 2007, 20:59 - İp: 85.***.**8.157
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

necat abi sadece 1tane jüri olcak tamam oda ben

Tarih: 14 Eylül 2007, 21:11 - İp: 83.***.**4.3
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

madem kız tarafından 1 jüri var bende erkek tarafından olayım jüri eşitlik olsun.

Tarih: 14 Eylül 2007, 21:31 - İp: 88.***.**6.34
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

cyaxar olmaz bakim sen yarın sergide varmısın

Tarih: 14 Eylül 2007, 21:38 - İp: 83.***.**4.3
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

acemkızı yarın yokum malum çalışıoruz birilerini zengin edicez.ama pazar günü dediğim gibi set ekibimle orda olucam malum sergiye katılıoruz ışıkcı makyöz falan.

Tarih: 14 Eylül 2007, 21:42 - İp: 88.***.**6.34
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

nesse sağlık olsun cumartesi ve pazar ben orda olcammmm HEPİNİZİ BEKLİYORUM

Tarih: 14 Eylül 2007, 21:55 - İp: 83.***.**4.3
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

benim kafamda fötr şapka ayağımda yumurta topuk ayakkabı yakmda da kırmızı karanfil olcak mutlaka tanırsınız. hehehehe

Tarih: 14 Eylül 2007, 21:59 - İp: 88.***.**6.34
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar bu kadar fikir yeter,problem nf buluşmaları gibi bir kategori açılması,bunuda Fikret beye teklif ederiz şimdi,kim kime göre usta polemik olmasın ben ustalardan
10 kişi seçeyim günahı sevabı bana ait olsun,işi uzatmayalım sergiden sonra fikret bey kategoriyi açarsa herkes kendi adıyla fotografını oraya yüklesin.

Konu-Dostluk
Renkli,Sb.Dijital işleme,Kurgu serbest
Jüri Üyeleri
Mekici
Zafer Tekin
Pike_37
gencmenn
B.İsilman
t.tekoglu
fatmacink
dogadeniz
ayg
f.fayzin aklıma gelenler her ay değişir.
şimdi iş Fikret beyin o kategoriyi açmasında
3 hafta fotolar kalır 1 hafta değerlendirme.

Tarih: 15 Eylül 2007, 02:08 - İp: 85.***.**0.188
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

bence oldukca güzel bir fikir
valla böyle yenilikler ufkunu acar sitenin ben varim [>:D

Tarih: 15 Eylül 2007, 02:19 - İp: 83.***.**2.193