kevcimen
kevcimen (üye)
Kocaeli / Amatör

Analog Slr Fotoğraf Mainesi..

Dijital fotoğraf makinelerim var ama, analog makinelerin verdiği kaliteyi bulmak mümkün değil. Şimdi bir analog makine almak istiyorum. Canon mu, Nikon mu?

Canon Eos 30 ve Canon Eos 30V hakkındaki düşünceleriniz?

Şimdiden teşekkürler..

Tarih: 5 Mart 2005, 02:11 - İp: yok
meraklisi
meraklisi (üye)
İstanbul / Meraklı

Dijital de SLR makineler bence başarılı, kompakt makineler o kadar fazla çeşitte yapılyor ki karşılaştırma bile yapamıyoruz. Bende epeyce amatör Kodak cx4230 var ve yine de Canon Ae1 program kullanıyorum.

Ama Canon 350D almayı düşünüyorum. Cmos sensörü var ve sitedeki arkadaşlardan aldığım bilgiler sayesinde kompakt dijital makine almamaya karar verdim. Aslında filmli makineler dijitalden çok daha iyi ama tarama işlemi için iyi de bir scannere sahip olmak lazım. Tam bir çile bence, eğer çektiğin resimleri bilgisayara aktaracaksan...

Canon Eos 30 ve 30V iyi bir şeçim olduğunu düşünüyorum ama seçeneklerinin arasına 350D yi de koymanı tavsiye ederim...

Canon Eos 30 ve 30V hakkında ayrıntılı bilgim yok, ama dijital slr almasamda bakarım dersen http://www.dpreview.com sitesini öneririm...

Bol fotoğraflı günler dilerim...

Tarih: 5 Mart 2005, 17:38 - İp: yok
kevcimen
kevcimen (üye)
Kocaeli / Amatör

Sevgili Meraklısı,Sony F828, Fuji s20 pro, Sony Mavica D95 dijital makinelerim var, hafta sonu Canon Eos 30V aldım. Zannderim bunun yeri ayrı olacak.

önerilerin için onsuz teşekkürler.

Tarih: 7 Mart 2005, 23:59 - İp: yok
bitpire
bitpire (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar;

Yanlış konu başlığında tartışıyorsunuz. Bu forumda site hakkındaki görüş ve önerilerle ilgili konular açılması gerekir.

Tarih: 9 Mart 2005, 15:28 - İp: yok
  • 1