akcay
akcay (üye)
Isparta / Meraklı

Amaç Dışına Sapmak

Arkadaşlar bilmem bana katılırmısınız bazıları bu siteyi amacı dışına saptırmak istiyor.Sanki burası bir chet odasıymış gibi birilerine laf atmak,sataşmak için kullanmaktalar Bu kişilere tavsiyem başka sitelere gitmeleridir.Görüş ve önerilerinizi yazarsanız memnun olurum

Tarih: 6 Ocak 2006, 15:18 - İp: yok
juggler
juggler (üye)
Ankara / Doğa Fotoğrafçısı

Her forumda olan bir derttir, kullanıcılar arasinda her zaman boyle yazanlar/satasanlar/ortaligi alevlendirmeye calisanlar olacaktir. Forumda az insan varken herkes konuya odaklanir, ama forum populer oldukca bu tur kullanicilar daha cok goze batar. Engellemenin en iyi yolu kullanicilarin onlara cevap vermemesi... Baska yolu yok.

Tarih: 6 Ocak 2006, 17:38 - İp: 213.***.**3.82
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

"ŞU ÇILGIN TÜRKLER" i okudunuzmu.... Okunmasını tavsiye edermisiniz...

Tarih: 6 Ocak 2006, 18:01 - İp: 85.***.**3.127
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sevgili arkadaşlar.Neden insanları istediğimiz kalıplara sokmaya çalışıyoruz.Bırakalım isteyen istediğini yapsın. Ayrıca benim kanaatim foruma ve siteye ilginin devam etmesi açısından böyle şeyler şart.Bırakalım olsun.

Tarih: 7 Ocak 2006, 11:12 - İp: 85.***.**1.242
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

sn pazarbey abicim size aynen katılıyorum tebrikler

Tarih: 7 Ocak 2006, 11:17 - İp: 85.***.**1.63
mete007
mete007 (üye)

Akcay arkadaşım... umarım önceki satırlarımı yanlış anlamazsın.... Benim amacım; bütün arkadaşlara seslenmek, ve konuyu saptırsak dahi bunun olumlu yönlerde olmasını rica etmekti.... Hoşçakalın.....

#mete007' tarafyndan 07.01.2006 11:18:31 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ocak 2006, 11:20 - İp: 85.***.**8.78
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Ben de sana daha dün bir bu gün iki demek isterim.Hele bir söz sırası gelene kadar görelim seni....

Tarih: 7 Ocak 2006, 16:14 - İp: 85.***.**2.171
bettyblue
bettyblue (üye)
İçel / Amatör

...farkında mısınız, burda bile amaç dışına sapılmış...tıpkı benim resimlerime yapılan yorumların bazıları gibi...

Tarih: 7 Ocak 2006, 18:04 - İp: 85.***.**2.117
mete007
mete007 (üye)

Bettyblue.... Selam...
Ben, hiçbir fotoğrafımı yayınlamadığım için hiçbir fotoğrafa yorum yapmıyorum, yorumlarıda çok detaylı okumuyorum... Senin webcam'le çektiğim dediğinbir fotoğrafında (büyütüp bakamdım ama..) iyi uygulanmış bir portre aydınlatması fark ettim.. Çok sempatik bulduğum bir arkadaşım, çok iyi diye yorum yapmış.. Aynen katılıyorum.... Bu çektiğin fotoğraflar, arkadaşlarımıza değişik ışık kaynaklarının menfi kullanımı için iyi fikir verir diye düşünüyorum... (eyvaah... fotoğraflara yorum yapıp kendi prensiplerimi çiğnedim)
Akcay kardeşim ve hepinize saygılar... Yaklaşan kurban bayramı, mübarek olsun......

Tarih: 8 Ocak 2006, 10:52 - İp: 85.***.**1.240
akcay
akcay (üye)
Isparta / Meraklı

Sevgili Burkay Abicim iki konu ve iki yorum yazmış olabilirim ama bunları yapmadan önce çok inceleme araştırma yaptım o nedenle ortaya laf olsun diye birsey söylemiyorum.Hersey için çok sağolun,Mete007 yanlış anlamadım katkılarından dolayı tesekkürler.Hepinizin bayramı mubarek olsun

Tarih: 9 Ocak 2006, 14:21 - İp: 212.***.**9.133
nart çağan
nart çağan (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

akcay kardeş amaç dışı olmayan bir kaç konu açarmısın biz de ona göre yazalım. amaç dışı olmayan konuları merak ettim? neler abicim bu konular hepimizin ortak noktası fotoğraf çekmek ama herkes farklı alanlarda fotoğraf çekmiyormu kimisi doğa çekerken kimisi ise insan çekiyor sence bu iki kişi hangi konuda buluşabilir amaç dışı konularda konuşmalılarki arkadaş olsunlar daha sonra da bildiklerini paylaşsınlar biri bana "kardeş yaa sen nasıl haber fotosu çekiyosun?" diye soru sorsa yanıtlayamam ama başımdan geçen olayları anlatarak bunu o kişi sormadan anlatabilirim. biraz AMAÇ DIŞINA saptım ama umarım anlamışsındır. ayrıca pazarbey'in söylediklerine de katılıyorum bence de herkes istediğini konuşsun sonuçta cevap yazma ve konu açma hakkı tamamen kişilerin elinde iyi bayramlar umarım beni yanlış anlamazsın

Tarih: 9 Ocak 2006, 15:05 - İp: 85.***.**4.236