nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

Aldığı Yorum Sayısı

merhaba arkadaşlar
hepinizin yeniyılını kutluyorum.
bu sitenin bir üyesi olarak birşeyler belirtmek istiyorum.
siteye gönderilen fotoğraflara yorum yaptığımızda yapılan yorum sayısı anında değişiyor,bu özelliğin aynısı aldığımız yorum sayısı diye bir ekleme yapılamazmı?
çünkü
günün 24 saati yorum yapılabilir ancak,biz bu 24 saatten kaç saati pc başında bulunabiliyoruz?
bu yüzden fotolarımızın yorum alıp almadığını kontrol etmek bir hayli güçleşiyor,
bu yüzden örneğin son 24 saatte veye son 48 saatte
aldığınız yorumlar diye bir bölüm eklense sanırım bütün arkadaşlarım adına çok faydalı olacağı kanaatindeyim,
hepinize iyi çalışmalar saygılar.

Tarih: 1 Ocak 2006, 12:08 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

niko ;
çok iyi olur.Haklısın.

Tarih: 1 Ocak 2006, 21:29 - İp: 85.***.**3.30
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Aldığınız yorumların tarihi yazıyor altında. Kim ne zaman yorum yazdıysa tarihi ve saatiyle belirtiliyor. siz nasıl bir şey istemiştiniz?

Tarih: 1 Ocak 2006, 21:40 - İp: 85.***.**2.110
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

merhaba ceko,
yorum anında (sıcağı sıcağına)iki kişide karşılıklı pc nin başında ise tamam bu normal ama benim belirtmeye çalıştığım şu:
hangimiz 24 saat pc nin başındayız ki.bir arkadaş gece 02:00 de yorum yazsa, yorum yazılan kişide pc nin başına 20:00 de geçse aradan geçen bu uzun sürenin sonunda kendisine yorum yazıldığının farkında bile olmaz,
şöyle birşey düşünüyorum aynı yorumladığı fotoğraflar linkine bastığınızda nasıl bütün hepsi geliyorsa,her üyenin son 24 saat veya son 48 saatte aldığı yorumlar diye bir linki olsa bu linke girildiğinde sadece fotoğraflarımıza son gelen yorumlardan haberimiz olabilir,bunu dile getirmek istemiştim.
herkese saygı ve sevgiler.

Tarih: 1 Ocak 2006, 22:07 - İp: 85.***.**7.33
wolkan16
wolkan16 (üye)
Bursa / Firma

SN nikomaniaa eklediğiniz fotoğraflar ile ilgili yorumlar yada açtığınız forum ile ilgili cevaplar anında mail adresinize bir posta ile iletiliyor siz sitede aktif olmasanızda eğer msn niz açıksa anında haberiniz oluyor ama sizin fikrinizde güzel tabi sanırım site yetkilileri bu önerinizi değerlendirecektir. saygılar

Tarih: 2 Ocak 2006, 12:29 - İp: 85.***.**2.203
  • 1