gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Ah Bu Sitenin Sonunu Beğenmiyorum

galeride fotoğraflara yapılan bazı yorumları hep aynı görüyorum. kopyala yapıştır yapıyorlar. bu da beni çok üzüyor. fotoğrafı çeken kişi hatalarını göremezse bu sitenin amacı ne

ben anlayamadım; anlayan yardımcı olsun...

Tarih: 3 Haziran 2007, 18:05 - İp: 88.***.**8.86
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Ben özellikle dikkat ediyorum yapıcı yorumlar yapmaya kendi teknik bilgi çerçevemde,ama bunu sıkı şekilde ihlal edenler var.Yine de bu sitenin sonunu iyi görmüyorum tabiri doğru değil bence.

Tarih: 3 Haziran 2007, 18:38 - İp: 144.***.**2.110
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

haklısın sürçü lisan yaptım ama bu bir gerçek...

Tarih: 3 Haziran 2007, 18:39 - İp: 88.***.**8.86
isbucay
isbucay (üye)
Konya / Amatör

Merhabalar Sayın Gürhan,

bu ve başka sitelerde çok önceden yapmış olduğum yorumlarda aldığım karşılıklardan ötürü malesef bende iyi kötü biraz böle biraz da şöle gibi klişeleşmiş kelimeleri kullanaraktan yorumlarımı yapıyorum.

Size sonuna kadar bu konuda destek veriyorum ama bazı arkadaşlarımız hatalarını yüzüne söyleyince nedense tersleme gereği buluyolar.

Benim için durum budur..

Saygılar herkese...

Tarih: 3 Haziran 2007, 22:34 - İp: 88.***.**5.62
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

dedigin yorumlari kim yapacak peki, bugün 240 fotograf gönderilmis ve bunlara sadece GÜZEL diye yazsaniz gönderseniz, yarim dakika sürse bir fotografa bakip yorum yazmak tam 2 saat hic durmadan yorum yazmis olursunuz. bu kadar vakti site sahibi bile veremez hergün. fotograf sayisinda cok fazla bir artis olmasi yorum kalitesini düsürdügü bir gercek. sitenin basina göre simdiki durumu bence gayet iyi, en azindan fotograflara bakiliyor, bazi sitelerde 5 gün ilk sayfalarda durmasina ragmen bakan bile olmuyor, kaldiki yapici yorum yazan olsun.bu sitede yapici elestiriyi hakaret sayan cok fotografci var. Neyse fikrinize katilmadigimi belirtirim. kalin saglicakla

Tarih: 3 Haziran 2007, 23:08 - İp: 83.***.**7.114
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Az ama öz yapıyrum artık yorumlsarımı.Zaten vakit sıkıntım var..

Tarih: 4 Haziran 2007, 01:20 - İp: 88.***.**4.98
gencmenn
gencmenn (üye)
Almanya / Amatör

lazut hocam son zamanlar sadece forumlara takiliyorsun, seni fotograf galerisinde göremez olduk yav.

Tarih: 4 Haziran 2007, 02:09 - İp: 213.***.**5.31
hamuda
hamuda (üye)
Rize / Amatör

Gerçekte teknık olarak fotoğraflarımı anlamak isterdim.Burada bu şansı yakalamak benim için çok iyi oldu ama ne yazık kı genelde teknık eleştırı olmuyor.Sanırım fotoğraf fazlalığı ve zaman darlığı bunun nedenı.Yinede fotoğraflarımı paylaşmak beni çok mutlu ediyor ve teknık bilgim oldadığından bende görselliğe göre yorumlarımla katılmayı tercih ediyorum.Bana göre fotoğraf kendine baktırıyorsa güzeldir.Teşekkürler.

Tarih: 4 Haziran 2007, 18:48 - İp: 85.***.**5.227
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

arkadaşlar yorumlarınız gerçekten çok anlamlı ve güzel. benim düşündüklerimle aynıda olsa ters te olsa gerçekten çok anlamlı şeyler okudum biraz önce... teşekkür ediyorum dikkate aldığınız için

Tarih: 4 Haziran 2007, 18:58 - İp: 88.***.**3.174
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili genccmen artık tıkandım..Ne yapacağımı bilmiyorum onun için..

Tarih: 4 Haziran 2007, 22:27 - İp: 88.***.**6.38
  • 1