1dtkky1980
1dtkky1980 (üye)
Muğla / Amatör

Ara Güler Ve Nx300

fotoğrafçılığın duayeni ara gülerin analog makineden hariç digital fotoğraf makinesine geçmesine,fotoğrafçılıkla ilgilenen birçok kişi şok geçirdi.bu olağandışı durum karşısında ne gibi yorumlar yapılabilir?samsung marka aynasız nx300 önümüzdeki yılların teknolojisini şimdiden bizlere tanıtıyor.ara güler ve birçok ünlü fotoğrafçının oluşturduğu ve katkı sağladığı sergiyi göz önünde bulundurmalı ve iyi takip etmeliyiz.

Tarih: 8 Ekim 2013, 01:43 - İp: 94.***.**8.122
onurgms
onurgms (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaşlar acil olarak yardım ve önerilerinizi bekliyorum. Dün Samsung Nx-300 aldım. Yanında 18-55 - 45 mm sabit 3D - 50-200 Lens ile beraber aldım. Fotoğraftan daha çok video kayıt için kullanacağım. Sizlere sorum şu olacak, bu cihazın inceleme ve yorumlarında fotoğraf çekimi ile ilgili bir çok bilgi buldum. Ama video performansına ilişkin bir şey bulamadım. Bu cihazın video kalitesi nasıldır? İkinci sorum ise, makineyi aldıktan sonra bana birkaç kişi bu paraya Nikon D7000 yada Canon 700D almamın çok daha mantıklı olduğunu söylediler. Bu 3 makineyide bilenler varsa bu konuda bana yardımcı olmanızı rica ederim. Ama dediğim gibi bu 3 cihazı kıyaslarken video performansları benim için daha öncelikli. Üçününde fiyatları aşağı yukarı aynı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Birde not eklemek istiyorum, Lütfen bu 3 makine aynı kategori değil, ikisi DSLR birisi aynasız slr falan demeyin bende biliyorum. Ama ben bu 3 cihazdan birini seçmek durumundayım. NX 300'ü dün satın aldım ama kafam karıştığı için kutusunu açmadım değiştirme ihtimalim var diye. Dolayısıyla video çekimi yapıp kendim kalitesini test edemiyorum...

Tarih: 10 Mayıs 2014, 14:45 - İp: 176.***.**5.204