acarmob
acarmob (üye)
İzmir / Amatör

Sigma Foto’ya Rica...

Değerli üyelerimizden Sigma foto'dan biz amatör fotoğrafçıların bir ricası olsa,hepimizin rüyası olan,
Sigma 10-20 f-4.5 kampanyası yapsa bizde Reproset firması sayesinde sahip olsak
nasıl olur diye düşündüm...Nedersiniz arkadaşlar...Dostlara saygı ve selamlar...

Tarih: 27 Haziran 2009, 13:05 - İp: 88.***.**1.218
alpkpck
alpkpck (üye)
İstanbul / Amatör

Kampanyaya bende katılırım

#alpkapcak' tarafından 10.02.2010 08:19:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Haziran 2009, 10:36 - İp: 85.***.**7.16
akkaymaz
akkaymaz (üye)
İstanbul / Amatör

Sayın Oktay bey , Ben Reproset'e şirketin yerine kadar gidip konuştum ,
Vergiler ve Türkiyeye sigma'nın pahalı fiyat uygulaması nedeniyle ellerinden birşey gelmediğini söylediler .
demo ve ikinci el objektif sordum , demo objektifleri satmadıklarını ucuza satmaktansa ıskartaya çıkarmanın muhasebe açısından daha karlı olduğunu söylediler
çok şükürki bu fotoğraf aksesuarları mecburi ihtiyaçtan değil , bende satın almaktan vazgeçtim .

Tarih: 7 Temmuz 2009, 04:32 - İp: 85.***.**4.145
suatgencer
suatgencer (üye)
İstanbul / Firma

Selamlar Sayın akkaymaz,

Bu konuları bizden kiminle konuştuğunuzu öğrenebilir miyim? Normalde demo ürünlerin satışı için özel bir çaba harcamıyoruz fakat elimizdeki demo yada refurbished ürünleri isteyenler olduğunda uygun fiyata vermeye çalışıyoruz.

Sigma 10-20mm F/4-5.6 EX DC'nin Sony ve Pentax modellerinde HSM özelliği mevcut değil. Fakat iyi haber Sigma'nın duyurduğu fakat henüz satışına başlanmayan Sigma 10-20mm F/3.5 EX DC HSM tüm uyumlu bayonetlerde HSM özelliği ile çalışacaktır. Ürün TR'ye geldiğinde buradan açıklama yapacağız. Canon ve Nikon uyumlu bayonetlerini Ağustos ayı içinde bekliyoruz.

Suat Gençer
Reproset
suat-gencer(et)reproset.com.tr
0212 335 97 11
Sigma / Metz / Bushnell / Ricoh / Tasco / Lensbaby / Dicapac

Tarih: 14 Temmuz 2009, 18:03 - İp: 213.***.**7.138
  • 1