kahraman_
kahraman_ (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

Objektif Hakkında Bir Soru

Uyarı

1. Forumda yazılan mesajlardan tamamen üye sorumludur.
  2. T.C. yasalarını ya da uluslararası kanunları, anlaşmaları, tüzükleri çiğneyen mesajlar foruma gönderilemez.
  3. Konu açmadan önce forumu aramanız önerilir. Bir birinin benzeri konular silinecektir.
  4. Konunuzu, ilgili ve sadece tek bir bölüme açın.
  5. Konunuzun başlığını, sorunuzla ilgili özet bir cümle olarak belirtin. "Acil..., yardım.., buraya bakın..., makine alacam kararsız kaldım..." şeklindeki konular silinecektir.
  6. Topluluklar hakkında tahrik edici ve küçük düşürücü yazılar yazılamaz.
  7. Site tanıtımı, reklam, satış ve satın alma ilanı şeklindeki mesajlar silinecektir.
  8. Özel mesaj sistemi ya da mail üzerinden dosya ve bilgi paylaşımı talebi içeren mesajlar silinecektir.
  9. Programların crack ve seriallerini dağıtmak, crack, warez, hack benzeri sitelerin tanitimi kesinlikle yasaktır.
  10. Telif hakları kanunu kapsamında; kullanma klavuzu, görüntülü belge veya dökümanların yayınlanması, bu belge ve dökümanları barındıran sitelere link verilmesi kesinlikle yasaktır.
  11. Herhangi bir kullanıcının kişisel bilgilerini yayınlamak ve özel mesaj sistemindeki bir konunun foruma taşınması kesinlikle yasaktır. Rahatsız edici mesajları olduğunu düşündüğünüz üyeyi site yönetimine bildirin.
  12. Foruma konu açan ve cevap yazan her üye yukardaki kuralları kabul etmiş sayılır, aksi davranışlar üyelik iptaline neden olur.

Tarih: 17 Eylül 2009, 14:32 - İp: 88.***.**7.251
kahraman_
kahraman_ (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

arkadaşım bak polemikse polemiğin kralını yaparım bunu bil ! 1
bukadar yazmana çizmene bırakta ikelime söyleme hakkımız olsun 2
senin kendine saygın olmadığı gibi burdaki arkadaşlarının yazdığı güzel ifadeli senin anlayabilecegin derecede açık yazıp anlamayıp saygısız davranman 3
bu forumda gezinip bazı mesajlarına baktığım kadarıyla eğlence olarak takılıp eğleniyorum demen 4
gaijin kelimesinin anlamını bilmiyorsan niye nick olarak seciyorsun 5
yine söylüyorum sen forumlarda dolaşan cahil ve anlamakta güçlük çeken anlamsız yazılar yazan komplekli bir adam olduğunun farkına varmam 6
ve bunun sonucunda seninle artık polemige girmeyerek...SEN DAHA ÇOK BİLİYORSUN ARKADAŞIM diyerek konuyu kapatmam...

Admin arkadaşlardan bu bölümün komle silinmesini rica ederim...

Tarih: 18 Eylül 2009, 13:08 - İp: 88.***.**8.236
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

cidden anlamakta sıkıntın var,ben biliyorum gaijinin anlamını, ama sen

"nickine bakılacak olursa ayrımcı ve ağrasif bir arkadaşa benziyorsun"

dedigine gore gaijin=ağrasif (agresif olacak) demek sanıyorsun yada boşboş konusuyorsun..
saygıdan falan bahsetme bari..
daha sana yardım etmeye calısan adama saygı gostermemişsin bana ders veriyosun..
utan bari be.

Tarih: 18 Eylül 2009, 13:18 - İp: 78.***.**6.156