ralado
ralado (üye)
Eskişehir / Amatör

Finepix S1700 Balık Gözü Lens

merhaba arkadaşlar benim Finepix S1700 makinam var.1 yıldır kullanıyorum.uzun süredir online satış sitelerinden bakıyorum bu tür makinalara adaptör tüü ile lens takılabiliyormuş.ama bu makinalara uygun tüp türkiyede çok az hatta bazı serilere göre yok.sadece ebay ve amazon'da bulunuyor.ben sanayi de çalışıyorum.kendi tasarladığım adaptör tüpleri var.bu hafta gittigidiyordan 58 mm balık gözü lens aldım merakl gelmesini bekliyorum.aldığım lens dişli bende ona uygun 2 mm kalınlıgında tek tarafı dişli diğer tarafı makinanın ağız kısına girecek şekilde bir tüp yapıcam.metal yada plastikten ikisinide deniycem.epeydir lens almayı düşünüyordum.aldım görücez bakalım nasıl olucak.eğer olursa uyum sağlarsa forumda'da resimleri ve görüşlerimi paylaşacağım.bu konuda meraklı arkadaşlarada yardımcı olurum kendi dşüncem bu.

Tarih: 14 Nisan 2012, 13:44 - İp: 93.***.**6.111
ayhancnr
ayhancnr (üye)
İstanbul / Amatör

merhaba, bende fujinin hs20 kullananlardanım. bnmde lens 58mm. bnde balıkgözü ile çekim yapmak ıstıorum ama açıkçası guvenıpte alamadım. siz eğer geldiyse lens cekım yapıp buraya ornek koyabılırmısınız. ve msj olarak atarmısınız bna ?

Tarih: 14 Nisan 2012, 21:52 - İp: 62.***.**7.5
  • 1