dilaver61
dilaver61 (üye)
İstanbul / Amatör

Canon S2 Is İçin Filtreye Gerek Varmı?

Arkadaşlar Merhabalar
Canon s2 ıs için hem merceğin korumasını üstlenecek, hemde içeri girmemesi gerek bazı tip ışıkları engelleyecek, devamlı üzerinde kalacak filtre sizce hangisidir?
Teşekkürler

#dilaver61' tarafından 15.03.2006 20:27:47 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 5 Mart 2006, 20:19 - İp: yok
hsertangun
hsertangun (üye)
Antalya / Amatör

Bu sorunuza cevap alabildiniz li?gitti gidiyor.com da stılan bir set var?ben de buna cevap arıyorum...bir şey öğrenirseniz mesajla bana da bilgi verirseniz çok memnun olurum..selamlar&saygılar

Tarih: 4 Mayıs 2006, 15:07 - İp: 195.***.**9.234
murgur
murgur (üye)
İstanbul / Amatör

Canon S2 aksesuarları bu sitede.
Yabancı forumlardan takip ettiğim kadarıyla herkes bu siteyi övüyor, ve memnun olmayan yok. Converter ve filtrelerin Canon orijinallerinden daha kaliteli olduğu söyleniyor. Ben de buradan telekonverter almayı düşünüyorum.
Yine yabancı forumdan bir S2 kullanıcısı, aynı siteden, koruma ve UV ışınlarını kesme amaçlı olarak S2 için bir UV filtre almış, tabii ki lens adaptörüyle birlikte. Bu devamlı makinanın üzerinde duruyormuş. Ayrıca ikinci bir lens adaptörüyle birlikte bir teleconverter almış. iki ayrı lens adaptörü olduğu için tak-çıkar çok hızlı oluyormuş. Çok memnunmuş. Yazdigi yazilardan bir burada.

Tarih: 5 Mayıs 2006, 11:37 - İp: 85.***.**2.44
hsertangun
hsertangun (üye)
Antalya / Amatör

Teşekkürler...piyaüsada üç dört tip var o halde bu adaptör setinden...birisi canon makine gri o siyah garip duruyor...diğeri sizin sitede bahsedilen..bir de gittigidiyor.com da satılan 69 ytl lik set...onun için de bir de uv filtre var sanırım kenko...

Tarih: 8 Mayıs 2006, 10:51 - İp: 81.***.**6.193
  • 1