notyet
notyet (üye)
Trabzon / Amatör

Canon A610 Lens Adaptörü Fiyatı

arkadaşlar erkayalara mail attım.lens adaptörünü sordum bana canon A610 için olan lens adaptörünün fiyatını 28 euro olarak verdi sizce bu fiyat uygun mu?başka alabileceğim yer var mı?birde yine A610 için geniş açı objektif sordum onun fiyatına 202 euro dedi bu fiyat çok değil mi.adaptörü satın alsam o adaptöre başka herhangi bir marka filtre veya objektif takabilir miyim?

Tarih: 10 Mart 2006, 23:47 - İp: yok
cangulay
cangulay (üye)
Adana / Amatör

Bende su altı kabını sordum WP-DC 90 için 320 Euro dediler, abartmışlar biraz.

Tarih: 11 Mart 2006, 00:56 - İp: 85.***.**6.58
y_a_v_u_z
y_a_v_u_z (üye)
İstanbul / Amatör

Ne yazık ki; Türkiye'de fiyatlar yüksek.
Avrupada 18 Euro civarı.
ebay'de Hong Kong'dan birisi 5 euro'ya orjinal olmayanını satıyor.

Tarih: 11 Mart 2006, 23:57 - İp: 85.***.**3.45
SWING
SWING (üye)
İstanbul / Amatör

Bu sabah ufak çapta araştırma yaptım. @yavuz arkadaşımın dediği gibi euro degil GBP cinsinden (Sterlin) artı YTL olarak 20 YTL ye yakın bir fiyata gelmekte. Çin'den birkaç arkadaşımla konuştum,orjinal değiller dedi.Ama çok yakınlar dedi. Walla toplu bir sipariş verilebilir.En azından ERKAYALAR dan daha ucuza getirtebilirim. Bunların yanında close - up lens ve diğer lens türlerine de baktım. fiyatlarını burada tam olarak bilmediğimden dolayı şimdilik yazmak istemem. Bilen birileri de varsa fiyat aralığını yazarsa sevinirim.Sualtı kabına da bakarım ayriyetten.Gerçekten güzel bir sipariş çıkarsa ortaya toplu bir getirme yapılabilir. Yeter ki ihtiyaçlar belirlensin. Gerisi kolay.

NOT: Eğer böyle bir toplu alım projesi olursa ve uzakdoğu ülkelerinden getirtilirse 3 haftayı bulur gelmesi.Bilginiz olsun.

#SWING' tarafyndan 15.03.2006 16:02:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Mart 2006, 15:55 - İp: 85.***.**1.140
chopsuey
chopsuey (üye)
Sivas / Amatör

merhaba benim a 610 makinam var buna göre yani makinaya uyumlu lenslerin modelleri ne her lens uymaz sanıyorum bilgisi olanlar bana bilgi varirlerse memnun olurum

Tarih: 29 Mart 2006, 18:48 - İp: 85.***.**6.10
  • 1