droral
droral (üye)
Ankara / Amatör

Yeni Panasonic Kompaktlar!...

Herkese merhabalar, Panasonic yine yaptı yapacağını ve 2 yeni kompakt modelini sürdü piyasaya, dünyada ilklere imzasını atarak....
1.Lumix DMC-FX01 ile 28mm'lik geniş açı objektife sahip, dünyanın en küçük kompakt modelini,
2.Lumix DMC-TZ1 ile de dünyanın en küçük 10X optik zoomlu makinesini piyasaya sürdü.
Tabii ki yine Leica , tabii ki yine Mega OIS....
Tüm bunlara ilave olarak, ISO'yu 800-1600 değerlerine taşımış. Eski işlemcisi VenusII yerine, yeni işlemci VenusIII kullanılmış bu cihazlarda. Noise değerlerini gerçekten merak ediyorum..
Lumix DMC-FX01 'in detaylı incelemesi için buraya, Lumix DMC-TZ1'in detaylı incelemesi içinse buraya tıklayın lütfen...

Tarih: 17 Şubat 2006, 00:37 - İp: yok
nightwalke
nightwalke (üye)
İstanbul / Amatör

Herkese merhaba yaklaşık 2 haftadır Panasonic TZ1 kullanıyorum.Çok memnunum herkese tavsiye ederim.Özellikle benim gibi compact fakat becerikli makinalardan hoşlananlara
Fiyatıda 700YTL

Tarih: 24 Mayıs 2006, 20:22 - İp: 85.***.**1.41
hn
hn (üye)
İstanbul / Meraklı

sayın nightwalke,
video kayıt kalitesi ve süresi nasıldır ve kaç gb kart destekliyor acaba?

Tarih: 25 Mayıs 2006, 17:26 - İp: 85.***.**6.73
onealone
onealone (üye)
İstanbul / Amatör

Evet Video kaydı ve Hafıza oranı (1GB veya 2GB) kaldırabiliyormu?

Tarih: 27 Mayıs 2006, 13:08 - İp: 85.***.**9.11
hasdeveci
hasdeveci (üye)
Konya / Amatör

merhabalar herkese, özellikle dervisas a..
mesajını az önce gördüm.
kısaca: http://www.dijitalmakina.com/content/view/128/4/
sitesinden panasonic fx 01 siparişi verdim 28 nisan 2006 tarihinde. site yetkilisi ibrahim bey havale için hesap no bildirdi ve ben %5 miktarı havale ettim.
daha sonra bunu amerikadan kendileri temin ettiler ve Türkiye ye istanbul a gönderdiler. istanbula ulaşınca yetkililerden ismail bey beni telefonla aradı ve makinanın istanbula ulaştığını bildirdi. ben de aynı hesap numarasına kalan miktarı havale yaptım ve havaleden iki gün sonra (siparişten 15 gün sonra) 13 mayıs 2006 da kargo ile ücretsiz elime geçti. kendilerini birebir tanımıyorum, gerçekten hizmetlerinden ve makinadan memnun kaldım.
şu ana kadar 1500 - 2000 arası fotoğraf çektim, abartısız...
fotoğraf tutku haline geldi.
amatörüm ama güzel hobi, ilerletmeye çalışıyorum.
2 gb kart kullanıyorum...
kısa dedik ama laf lafı açtı.
sitenin sss ve referanslar kısmını incelemenizi tavsiye ederim.
fotoğraf için amatör olmakla beraber sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım...
[email protected]

içten selamlar.

#nidus3' tarafyndan 28.05.2006 22:54:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Mayıs 2006, 21:37 - İp: 81.***.**7.48