mizumi
mizumi (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Yeni Baslayan İcin Makina Onerisi

Merhaba bende fotograf merakimi ileriye tasimak istiyorum ve fotograf cekmek icin bir bilene danisarak makina almayi uygun goruyorum.. Elimde nikon coolpix L2 var ama bir turlu uyum saglayamadik hic bir cektigim fotografi begenmiyorum.
bir arkadasim panasonic FX 100 onerdi..
acaba bana yardimci olabilirmisiniz
Fiyat konusunda sinir koymak istemiyorum yeter ki bende gusel fotograflar cekebileyim...
Simdiden tesekkurler

Tarih: 3 Ocak 2008, 11:57 - İp: 213.***.**0.180
mizumi
mizumi (üye)
Yurtdışı / Meraklı

A570 ILE DPREVIEWDAN KARSILASTIRMA YAPTIM TEKNIK OZELLIKLERDEN COK ANLAMIYORUM FAZLA YORUM YAPAMAYACAGIM AMA KULLANICILARIN YORUMLARI BENI ENDISELENDIRDI.. ISTERSEN SENDE BIR BAK ...DPREVIEW

Tarih: 9 Ocak 2008, 16:26 - İp: 213.***.**0.180
bartbartez
bartbartez (üye)
Sinop / Amatör

aslına bakarsan bu makinayı yakından inceleme şansım olmadı,ama değişik forumlardan çokca bakmaya çalıştım. evet benim de edindiğim ilk izlenim; fotoğrafların renklerinin çok parlak olmadığı hatta mat olduğu yönünde....ancak benim de istediğim manuel kullanıma uygun olması, video çekimi yapabilmesi ve fiyatının iyi olması idi ilk başta, ancak farklı forumlarda gördüğüm resimler de bana tereddüt ettiriyor doğrusu. şimdilik bütçem doğrultusunda başka alternatiflere de bakmaya çalışıyorum ...

Tarih: 10 Ocak 2008, 09:54 - İp: 88.***.**8.236