golden
golden (üye)
İzmir / Amatör

Yardım

Öncelikle herkese merhaba.Amatör olarak fotoğrafa merak sardım ve bir makina almak istiyorum şu an kafamda Canon A85 yada 95 var.Sizce hangisini almalıyım?İzmirde bunu uygun fiyata nerden bulabilirim?buterflyphoto adlı sitede fiyatlar çok ucuz sitenin güvenilirliği hakkında bilginiz varmı?Eğer bu konularda beni bilgilendirirseniz ve de başka tavsiyeleriniz varsa yardım ederseniz sevinirim.Saygılarımla....

Tarih: 16 Mart 2005, 15:28 - İp: yok
othomane
othomane (üye)
Adana / Meraklı

Ben de A85 aldım. Ama A95 almayı hiç düşünmedim zira döner LCD ekran ve 1 MP fazla için fiyat farkı çok fazla idi. Bence A85...

Tarih: 16 Mart 2005, 15:39 - İp: yok
kobra
kobra (üye)
Sakarya / Meraklı

Bu modellerle ilgili forumda o kadar çok yazı varki şayet forumda aratırsanız istediğiniz cevapları rahatlıkla bulursunuz

Tarih: 16 Mart 2005, 15:40 - İp: yok
onur_dt
onur_dt (üye)
İzmir / Amatör

bende senin gibi bi süredir makine almai düsünüorum,bu 2 makine hakkinda oldukca arastirma yaptim da.bence hic internet sitelerile ugrasma fiatlar baya yüksek sen en iyisi cik dolas dükkanlari hem daha ucuza bulursun hem pazarlik sansinda olur..buarada makinaya gelince A95 alamak istiorum fiyatina göree cok cok ii bir makine.tam manuel ayarlari apabiliosun ve eger fotografciligini gelistirmek istiorsan bu sart!ben 700 milyona buldum bierde a95i!A85 ile aralrindaki bu 2 fark 150 milyona deger bence!hareketli ekran cok gerekli bence!bi düsün makro cekim yapicaksin bi cicegi cekiceksin yere cok yakin?yerlerde sürünmek hicte hos diil bence!karsina bircok poz cikabilir ekranın tam karsisinda bulunamiacagin?bence a95!cok ii bir makine!kimseninde kötüledigni görmedim..

Tarih: 20 Mart 2005, 19:34 - İp: yok
halil75
halil75 (üye)
İstanbul / Meraklı

700 milyon o makinalara veriyosanız sizleri tebirik etmek isterim.gercektende cok uygun fiyat

Tarih: 20 Mart 2005, 19:49 - İp: yok
halil75
halil75 (üye)
İstanbul / Meraklı

#halil75' tarafından 20.03.2005 19:54:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2005, 19:53 - İp: yok
murlem
murlem (üye)
İzmir / Amatör

Sevgili Golden,

Bende izmirde oturuyorum ve A95 aldım. Eğer bütçen elveriyorsa kesinlikle A95 al derim. Ben izmirde en ucuz Özdilekte buldum. Üstelik 6 taksit yaptılar. Döner lcd ekran çok kullanışlı. Benim çok işime yarıyor. Özellikle makro çekimlerde.

Tarih: 21 Mart 2005, 09:46 - İp: yok
golden
golden (üye)
İzmir / Amatör

Öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim....
Şuan istanbulda bir arkadaşımdan öğrendiğime göre 270 euro ya bir a85 buldum ama a 95 ide bitürlü kafamdan atmış değilim birde yurtdışından gelen malların fiyatını öğrenmek üzereyim yeni bir gelişme olursa bildiririm.Bu arada özdilekteki fiyatıda merak ettim doğrusu?Herkese iyi günler....

Tarih: 21 Mart 2005, 12:58 - İp: yok
  • 1