fcuk
fcuk (üye)
İstanbul / Meraklı

Sony Dsc-w1 İle Video Çekim.. ???

Merhaba,

Foruma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bugün üye oldum.Uzunsüredir araştırdığım bir konu hakkında bilgi almak istiyorum.

DCR-DVD201E DVD Video Kamera 'yı satın almak istiyorum, ancak aklıma şöyle bir fikir geliyor.elimdeki SONY DSC-W1 Digital fotoğraf makineme 1 gb'lik MSX-1G Memory Stick Pro kartından bir adet alarak fotoğraf makinem üzerinden video kayıtlarımı yapsam acaba dahami kullanışlı bir karar vermiş olurum.Çünkü elimde bir fotoğrafg makinesi, 1 video kamera taşıyacağıma 1 ürünle iki ihtiyacımıda gidermiş olurum.Avantaj ve dezavantajlarım ne olur?Sizce ne yapmalıyım?Çekim kalitesini düşündüğümüz zaman siz olsanız ne yapardınız?

Saygılarımla,

Tarih: 8 Eylül 2004, 15:46 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

merhaba,

hicbir fotograf makinesi video kameranin yerini tutmaz kanaatindeyim.video kameralarinda fotograf cekim ozellikleri var fakat onlarda fotograf makinesinin yerini tutmuyor.amacladigin uzun uzun gezi dugun vs.cekimleri ise bence video kamera almalisin.ama yok kucuk cekimler istiyorum dersen fotograf makinan isini gorur.

saygilar.

Tarih: 8 Eylül 2004, 18:10 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

http://www.steves-digicams.com/2004_reviews/w1_samples.html
adresinden ornek resim ve videoya ulasabilirsiniz.

ama benim yorumum video kameranin yerini asla tutmaz.

Tarih: 8 Eylül 2004, 18:23 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Merhaba ,
Derdini söylemeyen derman bulamazmış....
Bebeğiniz şimdiden hayırlı uğurlu ,ömrü uzun bahtı açık olsun...

Ben senin yerinde olsam şu an elimde bulunan makineyi satar Samsung Vp-D 5000 i Duocam alırdım (sanırım senin aradığın cihaz bu )

Tarih: 9 Eylül 2004, 00:15 - İp: yok
vikont
vikont (üye)
Ankara / Amatör

sevgili fcuk sana altın değerinde bir öğüt veriyorum yazdıklarımı dikkatlice oku "BURUKAY'A GÜVEN, ASLA SENİ YANILTMAZ, YARI YOLDA BIRAKMAZ".. derdine derman makine o diyorsa o dur..

Tarih: 9 Eylül 2004, 00:25 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

bu arada dun acele ile atlamisim allah anali babali buyutsun.
allah bagislasin.

Tarih: 9 Eylül 2004, 09:14 - İp: yok
cio
cio (üye)
İstanbul / Meraklı

bir oneride benden olsun umarim kimse bana bozulmaz ama.

bir makine alicaksaniz tarafsiz olduguna inandiginiz yerlere danisin.
bu isi iyi bilen ve gercekten arkadasiniz olan biri olabilir.
tarafsiz bir test sitesi olabilir.yada sirkecide dukkan dukkan gezip kendiniz saticidan yardim alarak test edebilirsiniz.
ama bu sitede tarafsizliktan bahsedip herkeze ayni marka makine oneren biri yada dijital nedir filmli makina nedir vs.seyleri bilmeyen kisilerin yorumlariyla sakin ama sakin masrafa girmeyin.eski mesajlari okursanşz ne dedigimi anlarsiniz.

saygilar.

Tarih: 9 Eylül 2004, 09:37 - İp: yok
tungsten
tungsten (üye)
İstanbul / Meraklı

w1 1 gb karta 15 frame/second modda 45 dakika kayit yapar,

30 frame/second modda 10 dakika falan ceker...

zoom yapmaz, flas olmaz.....

Tarih: 9 Eylül 2004, 12:23 - İp: yok
  • 1