slmcetin
slmcetin (üye)
Ankara / Meraklı

Sony Dsc T1- Canon Powershot S500

selam arkadaşlar, siteye yeni katıldım. sony dsct1 almak istiyorum ancak , bazıları Canon PowerShot S500 / Digital IXUS 500 Digital Camera önerdiler. sony biraz daha pahalı. bilen arkadaşların seçimim konusunda yardımlarını istiyorum. ben çok fazla teknik detayı bilmiyorum .zoom ve pixel benim için önemli diye sony dsct1 e heveslenmiştim. şimdiden herkese teşekkürler iyi günlr..

Tarih: 2 Temmuz 2004, 00:37 - İp: yok
ohara
ohara (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Ixus 500 kullandım ve çok memnun kaldım. Foto kalitesi kusursuz. Minicik bir alet, gömlek cebinde taşıyabilirsin...Ayrıca çelik kasa olduğu için çok sağlam...

Tarih: 2 Temmuz 2004, 01:44 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

Kesinlikle DSC T1 den uzak dur derim.Cukulata paketi gibi dümdüz bir makina.Bunun hertarafi makina olsa ne olurki. Parana yazik.

Tarih: 2 Temmuz 2004, 13:40 - İp: yok
mag57
mag57 (üye)
İstanbul / Meraklı

HEMEN KARARINI VER VE CANONU AL.

SELAMLAR
MAHMUT GÜNEŞ.

Tarih: 2 Temmuz 2004, 14:25 - İp: yok
bozo
bozo (üye)
Kocaeli / Amatör

cebe atıp gezme meraklısı ise n başka ama çekimden kalite bekliyorsan.. fotoğraf makinesi.. fotoğraf makinesine benzemeli..
sony arkadaşımda vardı.. çekimler kapalı ortamda pek kaliteli çıkmıyor flaşı yetersiz kalıyor.. bellek bulma sorunu yaşanabiliyoe arkadaş.. memory stick pro duo 2 arıyordu bayadır..

ixusları hakkında bilgim yok. ama tavsiyem. (tabi bu şahsi görüşüm.. al adam gibi lensli makine.. 10x zoomlu mis mis çek fotolar)

Tarih: 11 Temmuz 2004, 14:56 - İp: yok
  • 1