camaro
camaro (üye)
İstanbul / Meraklı

Sony Dsc-f828

Arkadaşlar herkese merhaba,aranıza yenı katılıyorum fotoğraf bilgim hiç yok denecek kadar az, bu yüzden sızden öğrenecegim cok şeyler var..2 hafta önce SONY F828 fotoğraf makinası aldım..Kullanma kılavuzunu okuduktan sonra benim için en uygun düğmenin 'auto' oldugunu anladım ) birde gece gündüz secimi selektörü ) bu konumda cektigim fotografları bilgisayara atınca gozlerime ınanamadım kendımı anıden yılların fotograf sanatcısı gibi hissettim pırıl pırıl tertemiz hatasız (bana gore) fotograflar..Bu isin en azından bu kadar kolay olmadıgını düsünüyorum yılların fotografcılarını düsününce.. teknoloji herseyı bu kadar kolay hallediyormu bu sanat dalındada yoksa benmi abartıyorum cektigim fotoğrafları..

Tarih: 3 Temmuz 2004, 21:23 - İp: yok
blnf717
blnf717 (üye)
Bolu / Amatör

mckyr a ya katiliyorum. Auto modda kullanacaksan neden o kadar para verdinki.P32 de isini görürdü. O makina 2 cm den resim ceker. Bir cicegi 4 cm den cekermisin ve arkasi görünmesin. Yani flu olsun bak bakalim o zaman otomatik ise yariyormu.Birde gece cekimlerinde dene. Elindeki makina kullanabilirsen baska makina aratmayacak bir makina bir kac hatasi haric. Mutlaka diger fonksiyonlarini ögren. Hayirli olsun.

Tarih: 3 Temmuz 2004, 22:10 - İp: yok
  • 1