hedwig
hedwig (üye)
Ankara / Amatör

Sony Cyber-shot Dsc-w530

Acil yardım lazım lütfen yardımcı olun!!!

-14.1 efektif megapiksel CCD sensör - Görüntüleri ayrıntıları kaybetmeden büyütmenizi sağlayan çok yüksek kaliteli çekimler yapar
-26 mm geniş açılı 4x optik zoom - Çok çeşitli çekim koşullarına uyum sağlayan yüksek kaliteli Carl Zeiss® zoom objektif ve grup/manzara çekimleri için geniş açı
-Panoramik Çekim - Yalnızca deklanşöre basın ve kamerayı döndürün: seri fotoğraf çekimlerini otomatik olarak birleştirerek, ekstra geniş panoramik resimler oluşturur
-Akıllı Otomatik Mod - Fotoğraf makinesi, çok sayıda sık karşılaşılan çekim koşulunu tanır ve zahmetsiz bir şekilde net, doğal sonuçlar elde etmek için ayarları en uygun biçime getirir
-Film kaydı - Net, ayrıntılı video klipleri sesli olarak çekin: bağlı TV'nizde keyifle izleyin (isteğe bağlı AV kablosu gerekir)
-SteadyShot - Elektronik görüntü sabitleme, bulanıklığı azaltarak elde çekimde daha net görüntüler sağlar
6,7 cm/2,7 inç Clear Photo LCD - Clear Photo LCD ekran (230 bin nokta çözünürlük), mükemmel ayrıntı, yüksek kontrast ve geniş görüş açısı sunar
-Yüksek hassasiyetli ISO 3200 - Elde çekim yaparken bulanıklığı azaltır. Alacakaranlıkta bile yüksek kalitede düşük parazitli görüntüler için Clear RAW Parazit Giderme teknolojisiyle birleştirilmiştir
-Yüz Algılama - Daha net portreler için odak, pozlama ve beyaz dengesini otomatik olarak ayarlar: öncelik çocuklar/yetişkinler için ayarlanabilir
-Smile Shutter - Fotoğrafı çekilen kişi gülümsediği anda deklanşöre otomatik olarak basar: gülümseme eşiği ayarlanabilir ve öncelik çocuklara/yetişkinlere göre seçilebilir

Tarih: 26 Kasım 2011, 20:45 - İp: 144.***.**6.191
gourcam
gourcam (üye)
İzmir / Amatör

Sn. hedwig; sanırım aceleden olsa gerek hangi konuda yardımcı olacağımızı yazmamışsınız.

Tarih: 28 Kasım 2011, 08:52 - İp: 78.***.**6.156
hedwig
hedwig (üye)
Ankara / Amatör

bu makina hakkında görüşlerinizi almak istemiştim ben

Tarih: 28 Kasım 2011, 14:02 - İp: 144.***.**6.191
  • 1