sherly
sherly (üye)
İstanbul / Amatör

Samsung Wb100 Nasıl ?

arkadaşlar internetten araştırdım, yorumlara baktım ama tatmin olmadım. Siz bu işin ehlisinizdir ne olur bir yardım edin ya
şöyle ki : ucuz ve az biraz da kaliteli bir makine arıyorum. en fazla 400 lira veririm. 400 ü bile rezil olmamak için söyledim aslında 350 civarı olsa o kadar mutlu olurum ki işte bütçeme göre bakındım az biraz. samsung wb100 iyi gibi geldi. özellikle zoom etkiledi yani. ama samsungun adı ben de bir ön yargıya neden oluyor. siz bu konuda ne dersiniz ?
Canon SX150 yi de düşünmüyor değilim ama görünümü dslr makinelere de az biraz benzzesin istiyorum en azından bi ağırlığı olsun makinenin değil mi ama
bu arada son bir sorum olacak. bu makineler teknik ihtiyaçları karşılar mı ? çok değil sadece fotoğrafçılıktan seçmeli ders alıcam da gülerler mi adama bu makinelerle evet sizin de anlamış olduğunuz gibi fotoğraf makineleri konusunda zır cahilim. tavsiyelerinizi hasretle bekliyorum

Tarih: 15 Ocak 2013, 23:43 - İp: 78.***.**0.180
sherly
sherly (üye)
İstanbul / Amatör

senin konunu okumamıştım ama öyle deyince merak edip baktım.yorumlar şevklendirdi..ben para biriktirinceye kadar fiyatı da epey düşer herhalde ''ucuz mala para verecek kadar zengin değiliz'' sonuç olarak

#sherly' tarafından 18.01.2013 01:36:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ocak 2013, 01:30 - İp: 78.***.**0.180
tugrax
tugrax (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

Fiyata baktım özelliklere baktım kıllanmadım değil ama gerçekten yazılana yakında olsa alınır bu makine...
Pazar baba Zam Zon konusunda uzmandır. Okusanda bi el atıversen sana zahmet. Birine önerecem korkuyom.

Tarih: 23 Ocak 2013, 06:11 - İp: 88.***.**8.130
silzey
silzey (üye)
Şırnak / Amatör

(Fiyata baktım özelliklere baktım kıllanmadım değil ama gerçekten yazılana yakında olsa alınır bu makine...
Pazar baba Zam Zon konusunda uzmandır. Okusanda bi el atıversen sana zahmet. Birine önerecem korkuyom.)

Bir şey anladıysam bu yazıdan zerre kadar beyaz olayım.

Tarih: 24 Ocak 2013, 16:48 - İp: 78.***.**6.79