serbes
serbes (üye)
Bursa / Meraklı

Sağlam Kasa,water Proof,all Weather

Arkadaşlar,

2. bir topik açtığım için kusuruma bakmayım. Topik kirliliği gibi bir amacım yok elbette.

Burada "cepte taşınan" diye bir topik açmıştım. Sizlerinde yardımıyla kimi modelleri keşfetmiştim.

Bu çerçevede fazla hassas olmayan, trekking offroad vb aktivitelerde bulunanların kullanabileceği modelleri araştırmaya başladım.

Bir arkadaş Pentax Wp demişti. Bu ay içerisinde Pentax WPi nin dağıtımı başlayacakmış. Ürünler gümrükten çıkmış ve ithalatçısında.

Aynı zamanda Olympos mju 700, 720 SW ve 810 modelini tanıttı. Bu modellerin ne zaman TR ye geleceklerini hiç bilmiyorum.

Olympus modellerinin Amazon.com da Nisan sonunda satışa çıkacağı yazıyor. 720 modeli için 400 dolar fiyat konmuş. Açıkçası aradıklarımı (teknik detayları bilemiyorum) bana fazlasıyla verecek bir model 720 SW.

Bu tarz başka ürünler var mı? Kasası sağlam ve ufak olan cepte kolayca taşınabilen?

Bir diğer nokta ABD de Nisan sonu satışa çıkacak bir ürün TR ye ne zaman gelir? Yurtdışından bu ürünü elde etme şansım mevcut mu yada bu yollar güvenilir mi?

Herkese keyifli bir hafta sonu dilerim.

Tarih: 3 Mart 2006, 20:40 - İp: yok
mrtksn
mrtksn (üye)
Ankara / Amatör

bir dergide suya dayanıklı fot. mak reklemı görmüştüm, hatta darbelere v.s dayanıklıymı, reklemda makina birsu dolu torbanın içindeydi; ama time dergisi de olabilir, bulabilirsem buraya yazarım kolay gelsin.

Tarih: 3 Mart 2006, 22:17 - İp: 144.***.**1.138
  • 1