buzveatesh
buzveatesh (üye)
Kocaeli / Amatör

Pretec Dc3a30 Örnek Fotoğraflar

Merhaba,
Pretec DC3A30 ile çekilmiş örnek fotoğraflar görmek istiyorum. Elinde örnek fotoğrafların bulunduğu web adresleri olanların veya e-mail adresime örnek fotoğraf yollayabilecek arkadaşların yardımını bekliyorum.
Veya lens kalitesi hakkındaki yorumlarınızı...

Tarih: 26 Kasım 2004, 09:57 - İp: yok
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

sevgili buzveateş,

Bir makine hakkında fikir yürütebilmek için o makine ile çekilmiş fotoğraflar vsadece subjektif fikir verir...bence sen makinenin teknik verilerini incele daha sağlam fikir sahibi olursun...

Tarih: 26 Kasım 2004, 10:02 - İp: yok
bandit600
bandit600 (üye)
İstanbul / Amatör

ww.modelci.com sitesinde makinanın çok güzel bir incelemesi
var.Bence oraya bir göz at.

Tarih: 26 Kasım 2004, 11:18 - İp: yok
buzveatesh
buzveatesh (üye)
Kocaeli / Amatör

yaptığım araştırmaya göre modelci.com sitesinin daha doğrusu domaininin süresi 16.11.2004 tarihinde bitmiş, yenileme yapılmadığı için de kapanmış

Cevaplar için teşekkürler
Yeni cevaplar bekliyorum...

Tarih: 26 Kasım 2004, 11:55 - İp: yok
barsoy
barsoy (üye)
Burdur / Meraklı

site www.modelci.gen.tr adresine taşınmış ama fotoğraflar pek güzel değil evde amatörce çekilmiş fotoğraflar.www.modelci.gen.tr

Tarih: 5 Aralık 2004, 22:50 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

sitede soyle bir yazi var:

"Bu sitede anlatilanlar tehlikeli olup bilgisayar donanımlarına zarar verebilir.Senin yaptığın gibi yaptım şunum yandı, bunum bozuldu falan demeyin sakın.Sorumluluk herkesin kendisine aittir."

...

ne kadar daha ucuz pretec dc3a30'un fiyati diger markali 3 megapixellilerden? sonucta hersey fiyat tabii ki de..

Tarih: 5 Aralık 2004, 23:19 - İp: yok
samson
samson (üye)
İstanbul / Meraklı

arkadaşlar update çok kolay oldu,yapınca tam bir makineye benziyor, ayrıca kutudan artık türkçe kullanma klavuzu ve uzaktan kumanda çıkıyor (modelciyi dinlediler herhalde ),fiyatıda 249$ a düşmüş,saygılar

Tarih: 1 Ocak 2005, 19:20 - İp: yok
buzveatesh
buzveatesh (üye)
Kocaeli / Amatör

Merhaba Samson,
Toshiba update'ini aldığın adresi söyleyebilir misin? Kaç versiyonunu yüklediğini merak ettim. Çünkü çeşitli versiyonlar var. 1.10a 1.10e gibi

Tarih: 3 Ocak 2005, 11:20 - İp: yok
samson
samson (üye)
İstanbul / Meraklı

v.1.10a olarak açılıyor sitesi de budur :http://www.toshiba.com/taisisd/isd_svc/svcdsc/_pdf/m700/PDR_M700.bin

Tarih: 8 Ocak 2005, 01:21 - İp: yok
ati2001
ati2001 (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

dostum ben ati_2001 bu siteye üyeyim ve dc3a30 kullanıyorum .ayrıca 12 yıllık bir bilgisayarcıyım benim sitemde örnekler var istersen bir bak ve diğer arkadaşlarada öner,çünkü pahalı bir makina almalarını engellemiş olursun...

teşekkürler...

www.grup-bilgisayar.com adresinden haberler menüsüne gir , sektörel haberlerin altında göreceksin...

Tarih: 5 Şubat 2005, 01:38 - İp: yok
  • 1