peacefull
peacefull (üye)
İstanbul / Meraklı

Olympus-nikon-kodak

ARKADAŞLAR BU 3 MAKİNADA TAKILDIM KALDIM.

OLYMPUS SP 310 / NİKON COOLPİX L 12 / KODAK Z 710

TEKNİK BAKIMINDAN KULLANIM BAKIMINDAN PERFORMANS BAKIMINDAN LENS BAKIMINDAN VS .YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Tarih: 29 Eylül 2007, 11:55 - İp: 85.***.**7.237
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Kullandığın makinenin modelini ve seri numarasını verir misin bana?
Başkalarının ne yazdığı ile ilgilenmiyorum sadece senin yazdıklarını önemsiyorum.

Tarih: 30 Eylül 2007, 23:30 - İp: 88.***.**8.231
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Ne yani artık seri numarası verilerek mi yorum yapılıyor?
Bu ne biçim matık(sızlık)tır???
Neyse ben sana seri numarası da veririm ama inan takipçinim ,bundan sonra her yorum yaptığın makinanın seri numarasını vermeni özellikle isteyeceğim.
Çok istiyorsan belirt buradan seri numarasını da vereceğim merak etme.

Tarih: 1 Ekim 2007, 16:11 - İp: 85.***.**9.57
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

evet seri numaerasını özellikle istiyorum ki o model makineyi daha önce servise girmiş mi garantisi var mı gibi geçmiş bilgilerini kontrol etmek istiyorum.

Ama anladığım kadarı ile senin böyle bir makinen yok..Sağda solda okuduğun yorumları burada şehir efsanesi olarak salladın gitti meydanı boş sandın.Biri de sen den yazdıklarını ıspatlamanı isteyince kalakaldın ortada

Eğer bir konuda bir bilgin varsa ;bu sana sorulduğunda ((link)) aynen bu örnekteki gibi söylediklerinin arkasında duracaksın
Bilmiyorsanda okuyup öğreneceksin yada soracaksın.

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsunuz.

#burkay' tarafından 01.10.2007 16:54:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ekim 2007, 16:47 - İp: 212.***.**3.254
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Öcelikle ceksin caksınla konuşmayaCAKSIN!! Niye? çünkü utanabilirsin sonra bazılarına geldiği gib sanada özür dilemek zor gelebilir.
İkincisi senin linkte ben pek bişey göremedim sen bir de benim verdiğim linklere bak!!!

Verilen linklerde coclusion-cons bölümü ilk iki maddeye bakınız
dmc fz7 noise yok mu?
dmc fz30 400 iso mu dedin?
bunda iso yazısını görene kadar aşağı inin lütfen
dmc fz8 bunda ilk 4 madde
Lx2 ilk maddeyi çok ama çok iyi okuuuuuuuu
fz3 ilk madde ne diyor ben anlayamadım da!!!

Yeter mi devam edeyim mi?

Ne o senin sahanda (panasonik hakkında atışıyoruz ya) kaybedeceğimi mi sandın?
Bir markanın servisi olmak herşeyi bilmek değildir.
Bu arada ingilizce biliyordun değil mi? Bilmiyorsan senin için tercüme edebilirim.

Veeeeee son maddeeee şimdiiiii bakalım delikanlı gibi erkek gibi, vereceğim seri numarasının garantili bir dmc fz7ye ait olduğunu kabul edip buradan söyleyebilecekmisin???
Yoksa o seri numarasını internetten vb. buldun gibi kıvıracakmısın???

Senin servis bilgine tamir yeteneğine saygı duyarım birşey diyemem, belki iyisin belki kötü(teknik servis anlamında), ama şunu bilmende fayda var sende karşındakilerin bilgisine biraz saygı göstermeye başlasan daha fazla saygı görürsün.

Ne o ortada kalakalmış gördüm seni

Tarih: 1 Ekim 2007, 17:53 - İp: 85.***.**9.57
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Veeee beklenen an işte beklenen ısrarla istenen garantili servis bakımsız dmc f7 seri nosuuuu
6BSU09753 R

Bekiyorum sevgili Burukay...

Tarih: 1 Ekim 2007, 18:08 - İp: 85.***.**9.57
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

Sevgili dark,
Eğer terbiye sınırlarında kalacaksak ben devam ederim bu başlıkta okuyanlara yararlı olur Yok eğer mahalle kabadayılarının ağız dalaşına dönüşecekse ben yokum çünkü tarzım değil..Ne demek erkesen delikanlıysan? Sen ne biçim konuşuyorsun öyle?
Evet verdiğin seri numarası GARANTİLİ bir FZ 7 makineye ait DEĞİL işte sana ekran görüntüsü.
Ayrıca kaç kere belirttim ben senin çektiğin fotograf örneklerini istiyorum başka sitelerde yazılı bilgiler beni bağlamıyor.SEN hangi deneyiminle PANASONİC fotograf makinelerinde kusur buldun? Bu kusuru benimde görebileceğim SENİN çektiğin bir fotografını gönder bana diyorum.GAYET AÇIK değil mi?Eğer varsa böyle fotografların göster bana Yoksa eğer yapman gerekeni sana bırakıyorum!

[/IMG]

ekran görüntüsünün linki için tıkla

#burkay' tarafından 01.10.2007 20:44:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ekim 2007, 20:42 - İp: 88.***.**8.231
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Yok canım ne demek terbiye sınırı ben kalakaldım ya ortada.
Bu arada benimde aklımdan geçmişti şimdi faturasını örnek fotosunu felan da ister diye Bu arada garanti dışı olması imkansız sanırım index firması sizden alıyor (panasonik tr den )makinaları. Makina indexden alınma.Bir daha bak istersen
Birde ekran görüntüsünde bir gariplikyok mu sence sanırım cihaz GARANTİ SORGULAMA ekranını değil YETKİLİ SERVİS KAYIT ekranını fotoğraflamışsın. O ekran görüntüsünden benim anladığım elle girildiği? zira model bölümünde diğer değil fz7 yazması lazım. Yoksa yanlışmıyım???
Ayrıca o sorgulama telefon sorgulaması gibi duruyor sen ne dersin?

Zira önemli not yazan yerde bazı yerlerin sadece cep tellerinde aktif olduğu yazıyor.E bizimki fotoğraf makinası Cep telefonları ve fotoğraf makinalarını aynı ekrandan sorgulamıyorsunuz değil mi? yoksa samsung gibi fotoğraf makinalarını (onlar bilgisayar donanımı olarak görmüştü)siz de cep telefonu bölümü olarak mı görüyorsunuz???
O servis yazılımını hiç bilmiyor olmam ekranda yazanları okuyup anlamam engel değil sevgili burkay.

Son olarak görev çubuğunda ki TELEFON TAKİP PROGRAMI sekmesi açık olmadan , çalışmıyormu o servis programı

Tarih: 1 Ekim 2007, 21:27 - İp: 85.***.**9.57
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

bakalım bunu beğenecek misin?
Panasonicle çektiğin fotograflardan örneklewr istiyorum Bu isteğimi hiç dikkate almıyorsun..

[/IMG]

bu da linki

#burkay' tarafından 01.10.2007 22:35:26 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ekim 2007, 22:33 - İp: 88.***.**8.231
drk_m
drk_m (üye)
Rize / Amatör

Link ölü canlısını alyım.
Acele etme herşey sırayla. Önce bu seri numarasına sahip fz7nin garantisiz olduğunu kesin olarak ispatla.

#drk_m' tarafından 01.10.2007 22:47:29 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ekim 2007, 22:44 - İp: 85.***.**9.57
burkay
burkay (bilir kişi)
Ankara / Firma

http://imajr.com/FZ_7__İkinci.bmp_321302

Tarih: 1 Ekim 2007, 23:00 - İp: 88.***.**8.231