adopro
adopro (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Nikon En Kaliteli Makina

DOĞRUMU DEĞİLMİ ARKADAŞLAR

Tarih: 17 Mayıs 2005, 18:21 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

benim canon'un senin nikon'unu dover adopro!!! fotograf sanatcisi adopro.. gosterebilirmisin birkac fotografini da gorelim kimmissin kim degilmissin.. ayrica lutfedersen sayet neden nikon en kaliteli makinedir onu da bizlere acikla.. merakla bekliyorum cevabini..

#dadanagast' tarafından 19.05.2005 22:59:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Mayıs 2005, 22:58 - İp: yok
crussor
crussor (üye)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşlar, burası bir forum alanı; isteyen düşündüğünü söylemekte kendi vicdanı ve ahlaki değerleri kaldırdığı ve insanları rahatsız etmediği müddetçe serbesttir, varsın arkadaşta istediğini düşünsün.
Ama hiç kimse "sen bilmiyorsun, sen de kimsin, sus bakıyım sen" tarzında insanları aşağılayıcı ve küçük düşürücü sözler SÖYLEYEMEZ! İstediğin gibi düşünebilirsin adopro mu adın, herneyse ama kimse senin gibi düşünmüyor diye onları suçlayamaz, küçük düşüremezsin.
Eğer bu forumdaki amatörler senin bildiklerini veya bildiğini sandığın şeyleri anlayamıyorlar ve tecrübelerinden faydalanmıyorlarsa (ki farkındaysan bu oluyor) o zaman biraz da suçu kendinde aramalısın.
Bu konuyu da, topici de kapatın. Faydalı olabilecek ve herkese yararı dokunacak konularda konuşalım. Siteye girdiğimde "Ooo-ha, tartışma hala devam ediyor" demekten sıkıldım.

Tarih: 20 Mayıs 2005, 00:26 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Karşılıklı saygı çerçevesinin dışına çıkmaz isek problem kalmayacaktır.

Adapro,

Konuyu :
Canon en iyi makinadır? Neden?
Nikon en iyi makinadır? Neden?
Kodak en iyi makinadır? Neden?
.....
şeklinde sorular yönletilseydiniz konuya daha olumlu yaklaşılırdı diye düşünüyorum. Ama açtığınız konuda absürt bir şey göremiyorum açıkçası. Nikon'u almakta ve tercih etmekte haklı nedenlerinizin olması son derece normal.

Kısır, saygısız tartışmalara girmesek daha iyi olmaz mı?

Adapro,

Nikon neden en iyi makinadır? Seni bu konuda haklı gösterecek en önemli argümanlar nelerdir? Diğer makinalara göre olan üstünlükleri nelerdir? Bu konuda detaylı bir cevap verir misiniz? Bu konuda bizi nasıl ikna edersiniz?

Tarih: 20 Mayıs 2005, 12:47 - İp: yok
özgür
özgür (üye)
Çanakkale / Amatör

Yazılanlar üçüncü sayfayı bulmuş ama doğrusu çok faydasız bir topic olmuş. Ayrıca "en iyi makina şudur" diye birşey söz konusu olamaz..

Tarih: 20 Mayıs 2005, 16:10 - İp: yok
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

oooooooof - geyik geyik geyik

Tarih: 21 Mayıs 2005, 00:25 - İp: yok
adopro
adopro (üye)

her şayin birbirinden üstün tarafı vardır kaliteyi kalite bulur herzaman daima kaliteyi aramalıyızki en en kalitelisini bulalım. amaçımız kaliteli olmak değilm,i

Tarih: 21 Mayıs 2005, 14:38 - İp: yok
muratsen
muratsen (üye)
Kocaeli / Amatör

ne şimdi bu!!! şakamı?

Tarih: 21 Mayıs 2005, 15:11 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

Tarih: 21 Mayıs 2005, 17:06 - İp: yok
suysal1
suysal1 (üye)
Denizli / Amatör

Foruma 2 haftadır göz atamıyordum. Göz atınca fikir sahibi oldum olaylar hakkında. Sazan gibi atlamışım bende. (ciddiyetle)

Tarih: 24 Mayıs 2005, 11:51 - İp: yok
adopro
adopro (üye)

merhaba arkadaşlar nasılsınız forum konularoyla aranız bozulmasın gönlünüz hoş olsun ne öğrenmek istiyorsanız sorun
HERKESİN KENDİNE GÖRE DÜŞÜNCESİ VARDIR. BU DÜŞÜNCELERE SAYGI DUYMALISINIZ ARKADAŞLAR NİKON GERÇEKTEN KALİTELİ BİR MAKİNA NEDEN...
KULLANAN VARMI ARANIZDA BİLMİYORUM AMA
KULLANINCA ANLARSINIZ.DİĞER MAKİNALAR GİBİ YOK BURASI BOZULDU YOIK CCD Sİ TOZLANDI YOK LCD DE FOTOĞRAFLARI GÖREMİYORUM GİBİ BİR TÜRLÜ PROPLEMLERLE KARŞILAŞIYORUZ.BUNU BEN DEĞİL BİR ÇOK MÜŞTERİ VE FOTOĞRAFÇI ARKADAŞLARIM SÖYLÜYOR.

Tarih: 24 Mayıs 2005, 21:43 - İp: yok