khaos
khaos (üye)
Batman / Meraklı

Minolta Z5 Aldım Yorumlarınız

minolta z5 in eksileri ve artılarını yorumlarınızı,tavsiyelerinizi belirtirseniz sevinirim

Tarih: 10 Temmuz 2005, 01:21 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bre khaos bak bilen bilmeyen herkes makina alırken soruyor. sen neden sormazsın.alıp aklına kılçık karıştırtmak istersin.
benim z2 im vardı. sattım. satmadan önce niyetim z5 almaktı.fakat fotoğraflarını görünce vazgeçtim.iğrenç fotoğrafları var.bu seride en başarılı z2 bence.ama diğer özellkleri çok iyi. hızlı, sorunsuz.özellikle kullanımı çok kolay.hatta çocuk oyuncağı.
pil kullanımı konusunda çok cimri.kaça aldın bilmiyorum ama bence bu sınıfta 50 -100 dolar farkla canon s2 veya sony h1 en iyisi.ayrıca makinanın geniş açı hariç aksesuarı yok.
hayırlı olsun. güle güle kullan fotoğraf kalitesi hariç çok memnun kalacağını garanti edebilirim.

Tarih: 10 Temmuz 2005, 10:40 - İp: yok
fotoman
fotoman (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Teknik Özellikleri ve Gün ışığındaki görüntü kalitesi çok iyi , flaş mesafesinde de başarılı sonuçlar veriyor.
Düşük ışık şartlarındaki noise sorunu dışında her işini görecek güzel bir makina. Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Tarih: 11 Temmuz 2005, 11:39 - İp: yok
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

khaos bence sen almadin daha.. aldiysan niye soruyorsun ki? hata mi yaptim diye acaba?.. bosver sen herkesi, makineni almissin, simdi sirlarini cozmende..
bol fotografli gunler dilerim sana yeni makinenle..

Tarih: 11 Temmuz 2005, 18:56 - İp: yok
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bak buradada fotoğraf için iğrenç tabirini kullanmışım ne kadar ayıp.(Khaos seninle alakalı değil)
neyse khaos nasıl makina s2 ile karşılaştırmışsınız.Aradaki farklar neler.Anlat bilgilenelim.Bazılarımız fenafil dijital oldukları için bilgi ihtiyacı duymasada biz duyuyoruz.Almış olsakta eksisini, artısını bilelim.

Tarih: 12 Temmuz 2005, 01:05 - İp: yok
  • 1