azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

Mega Büyük Ultra Süper Araştırma

Merhaba gerçekten çok kolay oldu hemde çok kolay sadece türkiyenin her yerinde şubesi olan ve herkes tarafından bilinen TEKNOSA internet sitesine girmem yetti...

Bu en basiti teknosa belki dahada uygun bulunabilir uyduruktan bi termosa ve tripoda 20 euro luk baskı cihazına 100 lira fazladan ödemeye gerek yok...

-bu arada Arkadaşlar Canon A610 modelinde IS özelliği yoktur...

olympus mju 1000 TIKLAYIN

#azya' tarafından 06.04.2007 01:33:40 tarihinde düzenlendi.

ARAŞTIRMALARIM DEVAM EDECEK ARKADAŞLAR SİZLER İÇİN EN UYGUN DENİLEN EVKURLARI BİLE ARAŞTIRICAM MERAK ETMEYİN

#azya' tarafından 06.04.2007 01:36:43 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Nisan 2007, 00:16 - İp: 88.***.**1.118
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

selam mstfckr61 bu topic panctom un çok iddaa ile sıkı durun çok uygun fiyata hatta hediyeleri arasında termosta olan evkurda satılan 676 ytl ye satılan olympus mju 1000 modelini benim araştırmaya başlamam la meydana geldi ben çok uğraşmadım panctom gibi sadece bi teknosanın sitesine girmem yetti 564 ytl 1gb kartla beraber satılıyo şunu anlatmak istiyorum neden daha ucuz satılıyorken daha pahalı olna bir satış bayii öneriliyor

Tarih: 7 Nisan 2007, 11:35 - İp: 88.***.**9.146
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

Anladım azya. Zaten bu topice yorum yazdıktan sonra panctomun açtığı topici de okudum. O zaman çaktım mevzuyu.

Tarih: 7 Nisan 2007, 12:04 - İp: 88.***.**1.52
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Eyvalaaahh mstfckr61 kardeş;

Yok yok.. niye kızayım sana! Biz artık Azya ile kelimenin tam anlamıyla "TOM ve JERY" gibi olduk!
Sanırım sebebi AZYA sıkıldı biraz.. (bak çırak demiyorum artık, çıraklıktan men ettim onu)
Neden sıkıldı? Hemen söyleyeyim. yaklaşık 3 aydır sitede yokum, işlerimden dolayı.. Geçenlerde döndüm. Fakat buralar ben yokken bayağı bir ıssızlaşmış, neredeyse sahra gibi olmuş.
AZYA da bu hareketsizlikten sıkılmış bayaa..
E ben gelince şimdi gün doğdu!
"Şuna bi saldırı düzenleyeyim de, şu ölü toprağını atalım yaw üstümüzden" diye düşündü!
Neyse yani kısa süreli bir dalgalanma yarattı tabii..
Ama uzun sürmez bu defa, çünkü ben eskisinden de daha soğukkanlı ve sakinim! Kolay kolay galeyana gelmem!
Bu konuyu da uzatmıycam yani..
Maksat reyting değil!

Olay odur; ben ucuz ve çok hediyeli bir makine önerdim, azya da aynı makineyi teknosa dan daha ucuz ve hediyesiz olarak önerdi. ben de ona "teknosa mağdurları"ndan söz ettim. sonuçta kimseye gidip te mju1000 alın demedim. sadece link verip, "bir bakın" dedim.

bu kadar! dedim ya, azya'nın canı sıkılmış uzun zamandır, hareket arıyor!

Tarih: 7 Nisan 2007, 15:06 - İp: 88.***.**4.65