ergoren
ergoren (üye)
Gaziantep / Meraklı

Kodak Z-740 Bu Paraya Değermi...

Bu işten anlayan arkadaşlardan KODAK Z-740 makinanın sıfır olarak 478 milyon edip etmeyeceği konusunda bilgi almak istiyorum. ayrıca bu makinanın print dock 3 diye bir yazıcısı ile birlikte 585 milyon luk seçimide var bu yazıcı ve fotoğraf makinası hakkındaki görüşler çok önemli şimdiden yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler..

Tarih: 29 Haziran 2006, 12:50 - İp: 81.***.**6.4
ergoren
ergoren (üye)
Gaziantep / Meraklı

bu makinayı kullanan arkadaşlar lütfen bi cevap yazsınlar hala bekliyorum...

Tarih: 29 Haziran 2006, 15:50 - İp: 81.***.**6.4
ahmetdemir
ahmetdemir (üye)
Yozgat / Amatör

ben kullanıyorum ve kesinlikle değer hocam bu paraya. ama printer dockunu almana lüzum yok derim. çünkü fotoğrafçının bastığından daha fazlaya mal olur sanırım.

Tarih: 29 Haziran 2006, 22:29 - İp: 88.***.**3.91
hopeful
hopeful (üye)
Amasya / Amatör

Merhabalar, elimde bu makineden daha iyi bir makine var. Kodak DX6490. ABD'den aldıgım bu makineyi sadece test amaçlı kullandım. Yanında Dock cihazı, kabloları, pil kitapçık ve Cd leri de mevcuttur. Cihazda en ufak bir çizik yoktur. Türkiyede 850 YTl ye alabileceğiniz makinenin 1 yıllık USA garantisini de kullanabilirsiniz. Konu ile ilgili site:
http://wwwtr.kodak.com/TR/tr/service/sorularGaranti.shtml
Fiyat: 550 YTL iletişim için [email protected] a yazabilirsiniz.

Tarih: 2 Temmuz 2006, 10:35 - İp: 85.***.**9.61
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Yılbaşından bu yana bende kullanıyorum vekendi sınıfında benim bütün belkentilerimi karşıladı.Bence eksigi raw formatının olmayışı, beyaz ayarının yapılamayışı, geniş açı ve tele lenslerinin kolaylıkla temin edilemeyişi vs.Pil tüketimi biraz fazla.Kasanın sağlamlığı ise muhteşem.Birde makro çekim mesafesi 10-12 cm diyor kılvazunda ama bendeki daha yakın mesafelerden net bir şekilde fokuslama yapıyor.

Tarih: 6 Temmuz 2006, 12:05 - İp: 88.***.**2.63
  • 1